Головна - Новини

Новини

13 вересня
Вже з 14 вересня по всій Україні стартує осіння акція «Квартира під охорону 2017». А разом з акцією розпочинає свою роботу і мобільний намет Управління поліції охорони в Закарпатській області.
13 вересня
Начальник Ірпіньського міського відділу поліції охорони Василь Козачок дав поради мешканцям Київщини, як вберегти своє житло від квартирних крадіжок.
13 вересня
«Сусід намагається покінчити життя самогубством» - повідомлення з таким змістом надійшло від жителя міста Хуст на лінію «102» близько 21.00.
13 вересня
В Управлінні поліції охорони Херсонської області до 65-річчя створення служби пройшов конкурс дитячих малюнків.
13 вересня
Напередодні початку всеукраїнської акції «Квартира під охорону», начальник Управління поліції охорони в Івано-Франківській області Михайло Чорнописький нагадав правоохоронцям про умови акції.
13 вересня
З метою посилення захисту майна громадян та протидії квартирним крадіжкам з 15 по 30 вересня поліція охорони спільно з територіальними органами Нацполіції України проводить  акцію «Квартира під охорону-2017». У зазначений період підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних і пусконалагоджувальних робіт.
13 вересня
У Комінтернівському районі чоловік у неадекватному стані підрізав охоронника магазину та погрожував покупцям.
13 вересня
Злодій відчайдушно тікав від поліцейських охорони подвір’ями, городами та ярами. Поліцейські, грамотно розподіливши дії з переслідування, затримали зловмисника .
13 вересня
Уже декілька років поспіль в поліції охорони відбуваються різноманітні конкурси дитячої творчості. Цього року конкурс має особливе значення, адже приурочений 65-й річниці з дня створення служби.
13 вересня
12 вересня в Головному Управлінні Національної поліції в Запорізькій області відбулась прес-конференція начальника Управління поліції охорони в Запорізькій області полковника поліції Сергія Рубанова, який розповів про соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону-2017» та заходи, які допоможуть вберегти своє житло від злочинних посягань.