Головна - Новини

Новини

12 вересня 2017р.
11 вересня начальник Кам'янського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області майор поліції Дмитро Петрочинін став гостем міських новин Вільногірського гірничо-металургійного комбінату.
12 вересня 2017р.
На днях у курортному місті Скадовськ, о дев’ятій годині вечора, на пункт централізованого нагляду Управління поліції охорони надійшов сигнал «Тривога» системи тривожної сигналізації з кафе, що по вулиці Набережній.
12 вересня 2017р.
У прямому ефірі Ігор Шишименко розповів про структуру поліції охорони, які функції виконує, основні показники та як подбати про особисту безпеку та безпеку свого майна.
12 вересня 2017р.
День підтягувань у Чернівцях відбувся вперше. Співробітники Управління поліції охорони в області охоче взяли участь у спортивному заході.
12 вересня 2017р.
На Донеччині група швидкого реагування, поліція охорони затримала крадія. Чоловік не підозрював, що в приватному будинку встановлена сигналізація. Правоохоронці прибули на обєкт за кілька хвилин.
12 вересня 2017р.
Напередодні початку всеукраїнської акції «Квартира під охорону», начальник Управління поліції охорони у Львівській області Андрій Петрик зустрівся з журналістами та розповів як вберегти майно від крадіжки, та про умови акції.
12 вересня 2017р.
З 4 по 8 вересня, 2017 року, у селі Городок Рівненського району, на базі Рівненського вищого професійного училища при ДПО пройшов фінальний конкурс професійної майстерності «Кращий за професією 2017 року» серед співробітників груп реагування поліції охорони.
12 вересня 2017р.
Уночі 11 серпня поліцейські наряду реагування, виїхавши за сигналом про спрацювання сигналізації у закладі харчування, застали чолов’ягу, який чимдуж втікав з плетеним кріслом у руках. Як з’ясувалось, предмет меблів він викрав з кафе.
12 вересня 2017р.
Криворізький міський відділ Управління поліції охорони долучився до проведення соціальної всеукраїнської акції «Квартира під охорону», яка проходить з 14 до 30 вересня 2017 року.
12 вересня 2017р.
За вихідні чотири рази спрацював сигнал «Тривога» в рівненських торгівельних закладах. На місці події поліцейські охорони «на гарячому» спіймали любителів дармівщини.