Головна - Новини

Новини

11 вересня 2017р.
8 серпня начальник Управління поліції охорони в Донецькій області полковник поліції Сергій Приляпа згідно річного плану роботи провів робочу зустріч з працівниками територіальних підрозділів.
11 вересня 2017р.
Спортивне свято відбулось у с. Станишівці Житомирського району, де оновлений стадіон носить ім’я видатного жителя села, засновника місцевого футбольного клубу та колишнього очільника Державної служби охорони Житомирщини. Поліцейські охорони вшанували пам’ять колеги та спортсмена перемогою у турнірі.
11 вересня 2017р.
З 14 по 30 вересня 2017 року поліція охорони спільно з територіальними органами Національної поліції України проводить осінню соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону».  
11 вересня 2017р.
У період з 4 по 8 вересня 2017 року команда поліцейських охорони Запорізької області взяла участь у всеукраїнському фіналі конкурсу поліцейських охорони «Кращий за професією», який пройшов на базі Рівненського вищого професійного училища працівників охорони.
11 вересня 2017р.
Як захиститися від «домушників» та про заходи безпеки розповів під час прес-конференції конференції заступник начальника Управління поліції охорони в м. Києві Віктор Веклич.
11 вересня 2017р.
Начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області полковник поліції Сергій Чеботар став гостем програми «Прайм-тайм» на радіо «Буковина». Ведучий радіопрограми Тарас Лазарук цікавився у керівника підрозділу історією створення служби охорони, основними функціями і перевагами поліцейської охорони, кадровою політикою а також як вдається поліції охорони залишатися лідером з надання охоронних послуг.
11 вересня 2017р.
З 8 вересня в Миколаївському обласному музеї ім.В.В.Верещагіна почала працювати персональна виставка акварелей Юрія Ковальова «Мій Миколаїв», присвячена Дню міста Миколаєва та 80-річчю утворення Миколаївської області.
11 вересня 2017р.
У Чорноморську біля розважального закладу працівниками охорони затримано парубка з великою кількістю наркотичних пігулок.
11 вересня 2017р.
Інцидент трапився днями. Працівники наряду групи швидкого реагування поліції охорони в місті Івано-Франківську отримали повідомлення про спрацювання кнопки тривожної сигналізації в одному із супермаркетів міста.
11 вересня 2017р.
На зустрічі з представниками ЗМІ очільник Черкаської поліції охорони Курятник Василь Іванович розповів про особливості забезпечення охорони житла та умови проведення акції «Квартира під охорону 2017»