Головна - Новини

Новини

1 вересня 2017р.
Поліцейські охорони Святошинського району завітали до учнів 5-Б класу Загальноосвітньої школи №35.
1 вересня 2017р.
У Харківському національному університеті внутрішніх справ традиційно відбулися урочисті заходи за участю керівництва, представників науково-педагогічного складу, курсантів, студентів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських, ветеранських організацій, а також батьків і численних гостей.
1 вересня 2017р.
Поліцейські групи реагування Олександрівського міжрайонного відділу поліції охорони затримали на «гарячому» 32-річного чоловіка, який проник до приміщення клініки дитячої стоматології. Прибуття через одну хвилину наряду поліції стало несподіванкою для зловмисника, який не здогадувався, що приміщення знаходиться під охороною.
1 вересня 2017р.
З самого ранку на вулиці музика, дитячий радісний голос. Тротуарами йдуть одягнені святково діти, а на дорогах кілометрові затори. Нічого дивного, це перше вересня. Новий навчальний рік стартував по всій Україні.
1 вересня 2017р.
Вирішення соціальних і побутових питань, організація дозвілля та відзначення свят, проведення шефської роботи у школах-інтернатах, дитячих будинках, притулках, центрах соціальної реабілітації для неповнолітніх та інших інтернатських закладах, робота з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування, створення сприятливих умов для їхнього виховання та навчання чітко визначились у спектрі основних завдань поліції України.  
1 вересня 2017р.
Променисті посмішки першокласників, схвильовані батьки та море квітів - все це можна було бачити в школі № 54 міста Маріуполя , яку відвідали працівники Управління поліції охорони в Донецькій області.
1 вересня 2017р.
Першого вересня всі навчальні заклади відзначають традиційне свято – День Знань, яке є справжнім всенародним святом. Це свято назавжди залишається в пам'яті кожної людини.
1 вересня 2017р.
Вранці 1 вересня у школах Херсону відбулося свято першого дзвоника, яке не пройшло повз увагу поліцейських охорони – шефів школи інтернату імені Тараса Григоровича Шевченка.
1 вересня 2017р.
Сьогодні опівночі, працівники поліції охорони Києво-Святошинського району прибули за сигналом «тривога» до приватного будинку, який знаходиться у селі Петропавлівська Борщагівка - там спрацювала охоронна сигналізація.
1 вересня 2017р.
Щороку до дитячих будинків та інтернатів потрапляють десятки дітей. З них у доросле життя йде молодь,вихована державою. Ці діти знають що таке біль,образа,почуття самотності, вони відчувають,як це бути сиротою при живих батьках… Саме до такого закладу ми їхали усвідомлюючи,що там нас очікують щирі оченята та посмішки,за якими ховається тяжкий смуток і надія…