Головна - Новини

Новини

8 серпня 2017р.
У вихідні організацією «Благодійний фонд «Діти – майбутнє України», за підтримки міської адміністрації та федерації міні-футболу Запорізької області, було проведено благодійний турнір з міні-футболу.  
8 серпня 2017р.
В Управлінні поліції охорони в Івано-Франківській області відбулися змагання у рамках конкурсу «Кращий за професією» серед працівників груп реагування підрозділів поліції охорони області. Цьогорічні змагання відбіркового етапу конкурсу «Кращий за професією – 2017» відбулися на базі військової частини Національної Гвардії України №3072.
8 серпня 2017р.
4 серпня Україна святкувала другу річницю з дня створення Національної поліції. Понад 4 тисячі поліцейських несуть службу в зоні АТО, забезпечують безпеку жителів та під обстрілами надають допомогу людям. Серед них 250 працівників поліції охорони.
8 серпня 2017р.
Нещодавно на центральній Маріупольській площі відбувся урочистий захід з нагоди другої річниці з дня створення Нацполіції, до якого долучився Маріупольський відділ поліції охорони.  
8 серпня 2017р.
У Скадовську відбулася фінальна частина XV Ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю "Чорноморські Ігри". Громадську безпеку і охорону правопорядку під час проведення фестивалю разом з іншими підрозділами єдиної дислокації сил і засобів МВС забезпечили поліцейські охорони Херсонської області.  
8 серпня 2017р.
Працівники Управління поліції охорони затримали чоловіка, який намагався вкрасти чотири пачки кави в одну з тернопільських магазинів. Крадіжку помітили працівники торгівельного закладу. Саме вони і натиснули тривожну кнопку поліції охорони.
8 серпня 2017р.
Близько 23.00 на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал про спрацювання охоронної сигналізації із офісного приміщення, що знаходиться в місті Вишгороді.