Головна - Новини

Новини

7 серпня 2017р.
Виїхавши на спрацювання сигналізації в приватному будинку поліцейські охорони виявили у затриманих на місці події хлопців пакунки з наркотичною речовиною.
7 серпня 2017р.
В Управлінні поліції охорони в Чернівецькій області відбулася зустріч керівництва підрозділу з представниками компанії «Київстар», у ході якої обговорили технічні моменти надання послуг мобільного зв’язку для оперативного спрацювання сигналів виклику поліції охорони.
7 серпня 2017р.
Віктор Ігнатенко більше 20 років працює в поліції охорони у Сумах. Має трьох дітей та професійно займається спортом. Але отримані під час служби поранення на кілька місяців вклали його на лікарняне ліжко. 4 серпня, з нагоди Дня Національної поліції України, старший сержант поліції отримав з рук глави держави Петра Порошенка високу державну нагороду.  
7 серпня 2017р.
Сьогодні, об 11.00 годині, наряд реагування Сєвєродонецького міжрайонного відділу з дислокацією в місті Рубіжне, перебуваючи на маршруті патрулювання, отримав повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації з приватного будинку по вулиці Даля.
7 серпня 2017р.
Обговорено результати діяльності минулого періоду, перспективи розширення і основні завдання, які нещодавно були визначені Головою Національної поліції України як першочергові, та такі, що забезпечуватимуться органами поліції охорони. Були розглянуті заходи подальшого успішного функціонування поліції охорони області.
7 серпня 2017р.
П’ятого серпня Управління поліції охорони в Дніпропетровській області приймало участь в святковому шикуванні на Фестивальному причалі з нагоди відзначення 2-ї річниці Національної поліції України.
7 серпня 2017р.
Хлопця, який зірвав із житомирянки золотий ланцюжок, поліцейські Управління поліції охорони в Житомирській області швидко ідентифікували та затримали поблизу місця вчинення злочину.
7 серпня 2017р.
5 серпня інспектори групи реагування Управління поліції охорони, відпрацьовуючи повідомлення жителя райцентру про незаконне заволодіння його мопедом, затримали викрадача на одній з вулиць міста. Викрадену техніку вилучено та повернуто власникові.
7 серпня 2017р.
Близько 14-ї години, в одному із торгівельних закладів Івано-Франківська був затриманий чоловік, який намагався винести із торгового закладу товар, не оплативши його вартість на касі.