Головна - Новини

Новини

4 серпня 2017р.
Начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник привітав колег із професійним святом.  
4 серпня 2017р.
Сьогодні в актовому залі Управління відбулися урочистості, присвячені другій річниці створення Національної поліції України.  
4 серпня 2017р.
4 серпня 2016 року в приміщенні Управління поліції охорони  відбулися урочисті заходи, присвячені другої річниці створення Національної поліції України.  
4 серпня 2017р.
4 серпня у Маріупольському відділі поліції охорони відбувся урочистий захід з нагоди другої річниці роботи Національної поліції. Урочисті звуки гімну України торкнулися почуття гордості у кожного з присутніх. (ФОТО)  
4 серпня 2017р.
Управління та підпорядковані підрозділи поліції охорони Харківської області з нагоди Дня поліції провели урочистості на місцях та долучились до святкових заходів у Палаці поліції ГУНП.  
4 серпня 2017р.
Сьогодні, колектив Управління поліції охорони у Львівській області привітали з нагоди святкування– Дня Національної поліції України.  
4 серпня 2017р.
Два роки тому, 4 серпня 2015 року, Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про Національну поліцію». З нагоди відзначення другої річниці правоохоронці влаштували хмельничанам цікаве та захоплююче дійство у парку імені Т. Шевченка.  
4 серпня 2017р.
До Дня Нацполіції подяки від начальника Департаменту поліції охорони генерала поліції третього рангу Сергія Будника було оголошено трьом поліцейським взводу реагування роти УПО Житомирської області.  
4 серпня 2017р.
Шановні колеги! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!
4 серпня 2017р.
Начальник Управління поліції охорони в Київській області полковник поліції Василь Клименко привітав співробітників зі святом, побажав усім здоров`я, натхнення та подальших професійних здобутків на благо України.