Головна - Новини

Новини

4 серпня
Начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник привітав колег із професійним святом.  
4 серпня
Сьогодні в актовому залі Управління відбулися урочистості, присвячені другій річниці створення Національної поліції України.  
4 серпня
4 серпня 2016 року в приміщенні Управління поліції охорони  відбулися урочисті заходи, присвячені другої річниці створення Національної поліції України.  
4 серпня
Управління та підпорядковані підрозділи поліції охорони Харківської області з нагоди Дня поліції провели урочистості на місцях та долучились до святкових заходів у Палаці поліції ГУНП.  
4 серпня
Сьогодні, колектив Управління поліції охорони у Львівській області привітали з нагоди святкування– Дня Національної поліції України.  
4 серпня
Два роки тому, 4 серпня 2015 року, Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про Національну поліцію». З нагоди відзначення другої річниці правоохоронці влаштували хмельничанам цікаве та захоплююче дійство у парку імені Т. Шевченка.  
4 серпня
До Дня Нацполіції подяки від начальника Департаменту поліції охорони генерала поліції третього рангу Сергія Будника було оголошено трьом поліцейським взводу реагування роти УПО Житомирської області.  
4 серпня
Шановні колеги! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!
4 серпня
З цієї нагоди на майдані Незалежності міста Рівного вишикувалися працівники силових структур, поліції охорони, патрульної поліції, правоохоронних органів області. Саме в цей день, два роки тому, співробітники поліції присягнули на вірність Україні.
4 серпня
На площі народній в Ужгороді з самого ранку грає святковий поліцейський оркестр.  –Рівняйсь, струнко!, - вишикувались  полісмени області з усіх підрозділів на виконання Державного гімну України. Хвилиною мовчання вшанували колег, які загинули під час виконання службових обов’язків. Згодом приступили до привітань. З нагоди свята, побажати наснаги поліцейським Закарпаття прибуло чи мало охочих. З вітальними словами виступили чиновники, представники органів місцевого самоврядування. Працівників...