Головна - Новини

Новини

3 серпня 2017р.
Скоїти крадіжку завадили кмітливі продавці ювелірних прикрас, в пам’яті яких закарбувалось лице зловмисника.  
3 серпня 2017р.
Напередодні професійного свята в Управлінні поліції охорони в Чернівецькій області відбулися урочисті заходи, у ході яких начальник підрозділу полковник поліції Сергій Чеботар привітав колег та відзначив кращих поліцейських охорони.  
3 серпня 2017р.
З ініціативи Департаменту поліції охорони, спільно з Управлінням у справах учасників АТО Міністерства внутрішніх справ України та Центром надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, у 2016 році було започатковано роботу з працевлаштування учасників антитерористичної операції у підрозділі поліції охорони. Така співпраця триває.  
3 серпня 2017р.
На території Донецької області з метою запобігання злочинів, пов'язаних з міграцією населення, проводяться профілактичні заходи серед населення під умовною назвою «Мігрант». Вказані заходи здійснюються на виконання наказу Національної поліції України.  
3 серпня 2017р.
Днями до Управління поліції охорони в Донецькій області надійшов лист-подяка від директора Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти. Поліцейських охорони похвалили за злагоджену та ефективну роботу під час забезпечення охорони тестових матеріалів на пунктах проведення ЗНО.  
3 серпня 2017р.
Напередодні у місті Олександрія, близько четвертої години ранку, наряд реагування поліції охорони отримав повідомлення про те, що на перехресті вулиць одного із віддалених районів спрацювала сигналізація цілісності лінії телефонного кабелю підприємства зв’язку.  
3 серпня 2017р.
У Херсоні о 16:05 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони надійшла інформація про спрацювання системи тривожної сигналізації, встановлена в приймальному відділенні лікарні Суворовського району міста. На місце виклику негайно було направлено групу швидкого реагування.