Головна - Новини

Новини

29 серпня 2017р.
До Дня Незалежності у парку Шовковичний міста Слов’янська пройшов турнір з пейнтболлу серед «силовиків» Слов'янська. Змагання були ініційовані мером міста Вадимом Ляхом.
29 серпня 2017р.
Близько 22.00 години працівниками поліції охорони отримано повідомлення про спрацювання кнопки «Терміновий виклик поліції» в одному із супермаркетів м. Одеси.  
29 серпня 2017р.
Поліцейські охорони приїхали на спрацювання «тривожної» кнопки, яку встигнув натиснути охоронець медичного закладу.
29 серпня 2017р.
Наряд поліції охорони затримав чоловіка, який під погрозою предмету схожого на ніж намагався заволодіти грошима на АЗС. В касі автозаправної станції знаходилося близько 30 тисяч гривень.
29 серпня 2017р.
Минулими вихідними у Маріуполі, на морському пляжі, за підтримки місцевих органів влади та представників міністерства молоді та спорту відбулися змагання з кроссфиту серед професіоналів та аматорів.
29 серпня 2017р.
24 серпня з нагоди Дня Незалежності України на Почтовій площі у місті Києві був проведений перший фестиваль «Кримський дім об’єднує серця», що був присвячений 26-ій річниці незалежності України.  ВВО «Безпека життя» взяли участь  у даному масовому заході.
29 серпня 2017р.
На одному з найбільших промтоварних ринків України, що на Одещині, працівниками поліції охорони затримано підозрілого чоловіка, у якого було виявлено наркотики.
29 серпня 2017р.
Близько 04.00 ранку на пульт централізованого спостереження Білоцерківського міжрайонного відділу поліції охорони з крамниці надійшов сигнал «Тривога».
29 серпня 2017р.
28 серпня в ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання міста Полтави працівниками наряду групи реагування батальйону Управління поліції охорони Полтавщини був затриманий чоловік, який перебував у розшуку.