Головна - Новини

Новини

21 серпня 2017р.
Спрацювання кнопок «Терміновий виклик поліції» стало на заваді скоєнню крадіжок в торгівельних точках однієї з найбільших мереж супермаркетів Одеси.
21 серпня 2017р.
Працівники Управління поліції охорони інформували жителів на центральній площі міста. Громадяни з цікавістю спілкувалися з поліцейськими охорони та дізнавалися про послуги, які надає служба. 
21 серпня 2017р.
Поліцейських охорони Донеччини з викладацьким та керівним складом Донецького юридичного інституту МВС України пов’язують тісні ділові стосунки, адже заочну форму навчання цього закладу закінчили багато працівників, у тому числі і начальник Управління полковник поліції Сергій Приляпа. Багато працівників, отримавши відповідний рівень освіти, стали офіцерами, хорошими спеціалістами, завдяки чому поліція охорони Донеччини гармонійно розвивається у теперішній час, незважаючи на певні труднощ...
21 серпня 2017р.
Цими вихідними група швидкого реагування Управління поліції охорони в Івано-Франківській області отримала сигнал від чергової пульту централізованого спостереження – у магазині на вулиці Коновальця, спрацювала охоронна сигналізації.
21 серпня 2017р.
Вчора у місті Гайвороні, що у Кіровоградській області, близько десятої години ранку наряд поліції охорони отримав повідомлення по спецлінії «102» - на речовому ринку загубився трирічний хлопчик, який перебував там разом з батьками та старшими братами і сестрами. Поліцейські охорони негайно вирушили на пошуки дитини.