Головна - Новини

Новини

18 серпня 2017р.
Сьогодні, 18 серпня, в Українському кризовому медіа-центрі працівники поліції охорони з різних областей України отримали відзнаки Європейської поліцейської асоціації України за конкретні випадки порятунку людського життя. Кожен з поліцейських виявив високий професіоналізм, мужність і сумлінність при виконанні службових обов’язків, зберігши найцінніше, що є у людини - життя.  
18 серпня 2017р.
Сьогодні відбувся прямий ефір на радіостанції «Голос Столиці» за участю заступника начальника Управління поліції охорони в м. Києві Віктора Веклича. Під час ефіру обговорювалися питання безпеки громадян, методи особистого захисту та захисту майна.
18 серпня 2017р.
Сьогодні працівники Лубенського міжрайонного відділу поліції охорони спільно з поліцейськими Лохвицького відділу поліції припинили спробу крадіжки газового конденсату на одній з охоронюваних свердловин.
18 серпня 2017р.
В Управлінні поліції охорони в Чернівецькій області радо зустріли юних гостей, провели для них цікаву екскурсію, ознайомили з діяльністю підрозділу та надали можливість спробувати себе в ролі поліцейських охорони.  
18 серпня 2017р.
Сьогодні, коли і на території Донеччини триває антитерористична операція, питання забезпечення безпеки дітей в навчальних закладах залишається дуже актуальним. Адже час від часу в навчальних закладах відбуваються різні правопорушення кримінального характеру - крадіжки телефонів та грошей, загроза здійснення різних правопорушень щодо дітей або вихователів дитячих садків, тощо.  
18 серпня 2017р.
Днями на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійшов тривожний сигнал з охоронюваного кафе. Виявилося, що невідомий чоловік погрожував відвідувачам та персоналу розправою.
18 серпня 2017р.
У Мелітополі в одному із закладів торгівлі відвідувач намагався пронести повз касу неоплачений товар, однак правоохоронці затримали чоловіка на «гарячому».  
18 серпня 2017р.
Нещодавно в курортному місті Скадовськ о другій годині ночі на пункт централізованого нагляду Управління поліції охорони надійшов сигнал «Тривога» системи тривожної сигналізації з кафе по вулиці Набережній.  
18 серпня 2017р.
18 серпня в Українському кризовому медіа-центрі працівники поліції охорони з різних областей України отримали відзнаки Європейської поліцейської асоціації України за конкретні випадки порятунку людського життя. Кожен з поліцейських виявив високий професіоналізм, мужність і сумлінність при виконанні службових обов’язків, зберігши найцінніше, що є у людини - життя.
18 серпня 2017р.
Сьогодні, 18 серпня, в Українському кризовому медіа-центрі працівники поліції охорони з різних областей України отримали відзнаки Європейської поліцейської асоціації України за конкретні випадки порятунку людського життя. Кожен з поліцейських виявив високий професіоналізм, мужність і сумлінність при виконанні службових обов’язків, зберігши найцінніше, що є у людини - життя.