Головна - Новини

Новини

15 серпня 2017р.
Вчора, 14 серпня, зловмисникам вдалося пронести повз касу в супермаркетах міста Рівне неоплачені товари. Але винести за межі торговельних закладів їм завадили працівники поліції охорони.
15 серпня 2017р.
Поліцейські охорони Слов’янська, використовуючи базу даних інформаційного центру, затримали правопорушника, що перебував у розшуку за статтею 263 (незаконне поводження зі зброєю) Карного Кодексу України.
15 серпня 2017р.
Завдяки спрацюванню кнопки «Терміновий виклик поліції», поліцейським охорони вдалося оперативно затримати підозрілого чоловіка, у якого було виявлено пакет з білою речовиною, схожою на наркотичну.
15 серпня 2017р.
Ніяк не сподівався мешканець Рівного, що його спробу приховати і винести з крамниці шоколадні ласощі буде помічено.
15 серпня 2017р.
У 80 багатоповерхових будинках Києва, щоб запобігти крадіжкам ліфтового обладнання, теплових лічильників тощо, планується встановити охоронну сигналізацію поліції охорони. Мешканці цих висоток проголосували за участь у відповідній програмі, за умовами якої місто сплачує встановлення обладнання, а на них покладається абонентська плата за подальше обслуговування.  
15 серпня 2017р.
Працівники Управління поліції охорони в Тернопільській області під час виїзду на спрацювання тривожної сигналізації затримали 32-річного жителя обласного центру, який у крамниці намагався вкрасти продукти харчування.
15 серпня 2017р.
У Дніпрі працівники поліції охорони на гарячому затримали крадія інтернет-обладнання. 26-річний зловмисник не знав, що у приміщенні встановлена кнопка тривожного виклику поліції. Правоохоронці прибули на місце злочину завчасно.