Головна - Новини

Новини

15 серпня
Вчора, 14 серпня, зловмисникам вдалося пронести повз касу в супермаркетах міста Рівне неоплачені товари. Але винести за межі торговельних закладів їм завадили працівники поліції охорони.
15 серпня
Поліцейські охорони Слов’янська, використовуючи базу даних інформаційного центру, затримали правопорушника, що перебував у розшуку за статтею 263 (незаконне поводження зі зброєю) Карного Кодексу України.
15 серпня
Завдяки спрацюванню кнопки «Терміновий виклик поліції», поліцейським охорони вдалося оперативно затримати підозрілого чоловіка, у якого було виявлено пакет з білою речовиною, схожою на наркотичну.
15 серпня
Ніяк не сподівався мешканець Рівного, що його спробу приховати і винести з крамниці шоколадні ласощі буде помічено.
15 серпня
У 80 багатоповерхових будинках Києва, щоб запобігти крадіжкам ліфтового обладнання, теплових лічильників тощо, планується встановити охоронну сигналізацію поліції охорони. Мешканці цих висоток проголосували за участь у відповідній програмі, за умовами якої місто сплачує встановлення обладнання, а на них покладається абонентська плата за подальше обслуговування.  
15 серпня
Працівники Управління поліції охорони в Тернопільській області під час виїзду на спрацювання тривожної сигналізації затримали 32-річного жителя обласного центру, який у крамниці намагався вкрасти продукти харчування.
15 серпня
У Дніпрі працівники поліції охорони на гарячому затримали крадія інтернет-обладнання. 26-річний зловмисник не знав, що у приміщенні встановлена кнопка тривожного виклику поліції. Правоохоронці прибули на місце злочину завчасно.