Головна - Новини

Новини

14 серпня 2017р.
Завдяки спільним зусиллям усіх органів МВС та підрозділів поліції охорони, оперативна обстановка у Донецькій області, незважаючи на проведення АТО, залишається стабільною та такою, що дозволяє населенню жити та працювати.  
14 серпня 2017р.
12 серпня о 14.40 група реагування Бахмутського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області отримала повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження - спрацювали засоби охоронно-пожежної сигналізації на автозаправній станції "Паралель" у місті Бахмуті.  
14 серпня 2017р.
У суботній день працівники Маріупольського відділу поліції охорони спільно з дружинами та дітьми відвідали кінотеатр «Перемога», дивилися нову фантастичну кінострічку знаменитого режисера Люка Бессона «Валеріан й місто 1000 планет». Безліч спецефектів, цікавий сюжет, добра гра акторів, поєднання улюблених жанрів фатастики та бойовика – все це справило враження.
14 серпня 2017р.
В Одесі працівники Управління поліції охорони в Черкаській області вибороли перше загальнокомандне місце у змаганнях з маневрування на службових автомобілях серед поліцейських-водіїв підрозділів поліції охорони.  
14 серпня 2017р.
10 серпня, в місті Одеса, на базі «Одеського автомобільного клубу» відбувся завершальний етап та нагородження учасників змагання зі швидкісного маневрування на службових автомобілях серед підрозділів Департаменту поліції охорони. У змаганнях взяли участь 28 команд.
14 серпня 2017р.
З метою виконання поставлених керівником Управління поліції охорони в Донецькій області завдань комплектування підрозділів якісними кадрами командири та працівники, що відповідають за організацію роботи з кадрового забезпечення, у першої декаді серпня провели низку зустрічей з представниками міських Центрів зайнятості Донецької області.