Головна - Новини

Новини

6 червня 2017р.
У перший день сонячного літа в Кривому Розі, як і в усьому світі, святкували Міжнародний день захисту дітей! До показового заходу для дітей долучився і представник поліції охорони.  
6 червня 2017р.
3 червня 2017 року в Одесі відбулись спільні заходи ГУНП в Одеській області, Управління поліції охорони в Одеській області, ДСНС, патрульної поліції м. Одеса, кінологічного центру та інших служб, присвячені «Міжнародному дню захисту дітей».  
6 червня 2017р.
Сьогодні о першій години ночі наряд батальйону поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання сигналізації цілісності лінії телефонного кабелю ВАТ «Укртелеком», розташованого біля житлового будинку, який розташований у центрі міста Кропивницького.  
6 червня 2017р.
У суботу, 3 червня, працівники Управління поліції охорони в Чернівецькій області взяли участь у масовому заїзді велосипедистів та проїхалися колоною вулицями міста.
6 червня 2017р.
Спільний наряд реагування у складі поліцейських охорони та співробітника Бердянського відділу поліції затримав злочинний дует, який скоїв розбійний напад на 38-річного мешканця міста Бердянськ.  
6 червня 2017р.
Працівники поліції охорони, патрулюючи місто, вилучили у місцевого жителя два згортки з порошковою речовиною білого кольору.
6 червня 2017р.
Уночі наряд реагування Маріупольського відділу поліції охорони при відпрацюванні вулиць міста за планом «Спіраль» затримав двох невідомих чоловіків, що підозрювалися у скоєнні грабежу.
6 червня 2017р.
Вперше на Волині, у м. Ковелі, за ініціативи громадського об’єднання «ВЕЛИКА ІДЕЯ» відбувся масштабний дитячий проект « Місто професій - 2017». Близько 3 тисяч дітлахів мали можливість безкоштовно потрапити на свято. Головна мета проекту - дати можливість юним ковельчанам доторкнутись до світу дорослих та спробувати себе у різних професіях, в тому числі - і поліцейських охорони.  
6 червня 2017р.
Днями на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надійшло спрацювання з охоронюваної крамниці. На місце виклику негайно виїхав наряд реагування поліції охорони.  
6 червня 2017р.
Житель обласного центру у маршрутці обікрав громадянина Сирії. Завдяки професійним діям працівників Управління поліції охорони в Чернівецькій області зловмисника затримано, а телефон повернуто власнику.