Головна - Новини

Новини

30 червня 2017р.
Організувала тактико-спеціальні антитерористичні навчання координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні служби безпеки України в Чернівецькій області. Учасники тренувань відпрацювали дії, спрямовані на нейтралізацію терористів, звільнення заручників та виявлення і знешкодження вибухових пристроїв.
30 червня 2017р.
Протягом минулої доби наряд реагування поліції охорони у місті Сміла, Черкаської області виявив двох місцевих мешканців, які зберігали наркотичні речовини.
30 червня 2017р.
Близько 15:00 години наряд реагування поліції охорони отримав повідомлення від чергової пульту централізованого спостереження, про те, що до них звернувся власник магазину з продажу мобільних телефонів та повідомив, що троє невідомих осіб намагаються пограбувати його магазин. На місце події негайно виїхав наряд швидкого реагування поліції охорони.
30 червня 2017р.
Від повного знищення вогнем житловий будинок врятували поліцейські охорони батальйону Управління поліції охорони Черкаської області.  
30 червня 2017р.
Полковник поліції Андрій Литовченко обговорив з підлеглими нагальні питання, що стосуються безпосередньо робочого процесу.  
30 червня 2017р.
29 червня у Кривому Розі на базі Криворізького МВ Управління поліції охорони в Дніпропетровській області відбулися навчання в системі єдиної дислокації постів і маршрутів із взаємодією всіх служб підрозділу. Учасники навчання отримали умовне повідомлення - сигнал «Тривога» - про напад на Криворізький міський відділ УПО.  
30 червня 2017р.
Учора відбулися змагання з волейболу серед працівників поліції Київщини, приурочені до 21-річниці відзначення дня Конституції України.