Головна - Новини

Новини

27 червня 2017р.
27 червня в юридичному ліцеї імені Ярослава Кондратьєва НАВС, як і в багатьох столичних навчальних закладах, випускники отримали атестати. Щоб привітати юнаків і дівчат, на свято прибув і начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник.  
27 червня 2017р.
Зловмисник напав на громадянина, відібрав гроші і навіть завдав удару ножем. Завдяки працівникам поліції охорони він був затриманий та відправлений у відділок поліції.
27 червня 2017р.
Напередодні Дня Конституції України, щоб відзначити державне свято, у актовій залі Департаменту зібралися керівництво та діючі працівники Департаменту та деяких підрозділів поліції охорони.  
27 червня 2017р.
Шановні колеги! Конституція України проголошує основними цінностями життя людини, її здоров'я, честь, гідність, недоторканність та безпеку. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Сьогодні українці відстоюють визначені в Конституції непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність своєї держави.
27 червня 2017р.
Мешканець міста Володимир-Волинський під час побутової сварки з дружиною обіцяв розправитися з нею з допомогою гранати.  
27 червня 2017р.
Священнослужитель Трьохсвятительського (Гольдбергівського) храму протоієрей Андрій провів зустріч з поліцейськими охорони, під час якої дав поради, як долати життєві негаразди, не порушуючи біблійних заповідей та суспільної моралі.  
27 червня 2017р.
24 червня на Вінниччині вже вдев'яте відбувся Фестиваль звичаєвої культури «Живий вогонь». Другий рік поспіль його проводять у Хмільнику, в центральному міському парку на березі Південного Бугу. Засновником і організатором «Живого вогню» є Вінницький козацький полк імені Івана Богуна. До участі у фестивалі були запрошені і слухачі Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони.  
27 червня 2017р.
Напередодні відзначення Дня Конституції України в столичному Управлінні поліції охорони відбулася зустріч правоохоронців з заступником голови Громадянської ради Подільського району Києва Державної адміністрації Олександром Наровлянським. На заході працівникам поліції охорони вкотре нагадали про повагу до державних символів, правову культуру та історичні моменти нашої країни.  
27 червня 2017р.
Напередодні Дня Конститтуції України у Маріупольському міському саду міським Центром позашкільної роботи був організований дитячий правовий крос «Живи та міцній, наша юна державо!»
27 червня 2017р.
26 червня начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник ​ відвідав ефір програми «Добра розмова» на радіо «Воскресіння. Живе радіо».