Головна - Новини

Новини

22 червня 2017р.
Вчора близько 19 години до наряду реагування поліції охорони звернувся громадянин та повідомив, що неподалік житлового будинку на пустирі знаходиться боєприпас. Поліцейські охорони негайно вирушили на місце події.  
22 червня 2017р.
22-23 червня у Києві відбувається Перший міжнародний конгрес з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні під гаслом: "Безпека на дорогах України заради життя людини". Долучився до роботи конгресу і начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник, який також є Головою координаційної Ради загальнонаціонального Форуму з безпеки дорожнього руху та громадської організації "Фонд сприяння безпеці дорожнього руху".  
22 червня 2017р.
У Івано-Франківську поліцейські охорони припинили п'яні витівки нетверезого чоловіка, які він влаштував у крамниці. Порушника доставили до відділу поліції.  
22 червня 2017р.
У Овідіопольському районі невідомий чоловік намагався проникнути до будинку старенького дідуся, але був затриманий працівниками поліції охорони.
22 червня 2017р.
Поліція охорони міста Кривого Рогу займає активну життєву позицію і не в її правилах залишатися осторонь життєвих ситуацій мешканців міста. Так, вчора поліцейські охорони стали свідками дорожньо-транспортної пригоди.  
22 червня 2017р.
Оперативно затримати підозрюваного вдалося завдяки спрацюванню системі охоронної сигналізації, що була встановлена в приміщені
22 червня 2017р.
Обговорили можливість надання банком кредиту для громадян, які бажають встановити охоронну сигналізацію