Головна - Новини

Новини

21 червня 2017р.
Завдяки оперативним діям поліцейських охорони у невідомого чоловіка було вилучено боєприпас.  
21 червня 2017р.
Маючи на меті консолідацію трудових колективів підрозділів поліції охорони в Донецькій області, задля забезпечення виконання завдань, покладених на підрозділі Національної поліції України та забезпечення соціального захисту робітників, на початку 2017 року було створено Професійну спілку працівників Управління поліції охорони в Донецькій області.  
21 червня 2017р.
Одними з пріоритетних завдань поліції охорони є безпека, збереження майна та спокій громадян. Тож, аби громадяни мали можливість негайно покликати на допомогу правоохоронців, у місцях великого скупчення людей поліція охорони краю збільшує кількість розміщення «тривожних» кнопок.  
21 червня 2017р.
У Суворовському районі двоє чоловіків напали на жінку, але завдяки працівникам поліції охорони були затримані та відправлені у відділок поліції.  
21 червня 2017р.
19 червня 2017 року поліцейські охорони Миргородського міжрайонного відділу поліції охорони під час патрулювання продуктопроводу в Лебединському районі, що на кордоні Полтавської та Сумської областей, в зоні своєї відповідальності затримали автомобіль з деревиною.  
21 червня 2017р.
Щорічно обласною радою профспілок проводиться обласний конкурс під назвою «Колективний договір – надійний захист трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників». Адже саме колективні договори є основним інструментом досягнення соціальної стабільності та попередження конфліктів на підприємствах.  
21 червня 2017р.
Ключовим аспектом діяльності працівників кадрового забезпечення є робота з молодим поповнення у рядах поліції. Адже одним з найважливіших напрямків роботи з персоналом є забезпечення професійної адаптації новоприбулих поліцейських охорони до умов професійної діяльності.  
21 червня 2017р.
Генерал поліції третього рангу Сергій Будник обговорив із ведучою програми "На слуху" Ольгою Ксьонз актуальну тему літнього періоду - як захистити квартиру під час відпустки.
21 червня 2017р.
Близько 23.00 години вечора на пульт централізованого спостереження поліції охорони Івано-Франківської області надійшло повідомлення про спрацювання тривожного сповіщення – йшлося про те, що в гіпермаркеті, що знаходиться по вулиці Мазепи, скоюються хуліганські дії.
21 червня 2017р.
Працівники Управління поліції охорони в Запорізькій області взяли участь у відбіркових змаганнях з міні-футболу серед органів поліції охорони у Вінниці.