Головна - Новини

Новини

21 червня
Завдяки оперативним діям поліцейських охорони у невідомого чоловіка було вилучено боєприпас.  
21 червня
Маючи на меті консолідацію трудових колективів підрозділів поліції охорони в Донецькій області, задля забезпечення виконання завдань, покладених на підрозділі Національної поліції України та забезпечення соціального захисту робітників, на початку 2017 року було створено Професійну спілку працівників Управління поліції охорони в Донецькій області.  
21 червня
Одними з пріоритетних завдань поліції охорони є безпека, збереження майна та спокій громадян. Тож, аби громадяни мали можливість негайно покликати на допомогу правоохоронців, у місцях великого скупчення людей поліція охорони краю збільшує кількість розміщення «тривожних» кнопок.  
21 червня
У Суворовському районі двоє чоловіків напали на жінку, але завдяки працівникам поліції охорони були затримані та відправлені у відділок поліції.  
21 червня
19 червня 2017 року поліцейські охорони Миргородського міжрайонного відділу поліції охорони під час патрулювання продуктопроводу в Лебединському районі, що на кордоні Полтавської та Сумської областей, в зоні своєї відповідальності затримали автомобіль з деревиною.  
21 червня
Щорічно обласною радою профспілок проводиться обласний конкурс під назвою «Колективний договір – надійний захист трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників». Адже саме колективні договори є основним інструментом досягнення соціальної стабільності та попередження конфліктів на підприємствах.  
21 червня
Ключовим аспектом діяльності працівників кадрового забезпечення є робота з молодим поповнення у рядах поліції. Адже одним з найважливіших напрямків роботи з персоналом є забезпечення професійної адаптації новоприбулих поліцейських охорони до умов професійної діяльності.  
21 червня
Генерал поліції третього рангу Сергій Будник обговорив із ведучою програми "На слуху" Ольгою Ксьонз актуальну тему літнього періоду - як захистити квартиру під час відпустки.
21 червня
Близько 23.00 години вечора на пульт централізованого спостереження поліції охорони Івано-Франківської області надійшло повідомлення про спрацювання тривожного сповіщення – йшлося про те, що в гіпермаркеті, що знаходиться по вулиці Мазепи, скоюються хуліганські дії.
21 червня
Працівники Управління поліції охорони в Запорізькій області взяли участь у відбіркових змаганнях з міні-футболу серед органів поліції охорони у Вінниці.