Головна - Новини

Новини

19 червня 2017р.
Сучасні злодії стають професійнішими. Добре відомі і, здається, надійні способи захисту від «домушників» перевірку на надійність проходять не завжди.
19 червня 2017р.
Привласнити мідний посуд на суму 40 тисяч гривень ужгородцям завадили поліцейські охорони. Правоохоронці затримали крадіїв коли ті з награбованим йшли вулицею міста.
19 червня 2017р.
У Рівному відвідувач гіпермаркету вирішив винести за межі торгового залу неоплачений товар. Завадили скоєнню крадіжки працівники поліції охорони.  
19 червня 2017р.
Всеукраїнську естафету свята здоров'я, сили і краси гостинно прийняв Маріуполь. 17 червня у місті, з ініціативи управління фізичної культури та спорту міської ради та за підтримки Національного олімпійського комітету України, відбулося головне спортивне свято року - "Олімпійський день".  
19 червня 2017р.
Під час патрулювання за маршрутом руху поліцейські наряду реагування Покровського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області та представник Покровського відділу поліції ГУНП області побачили біля автостанції скупчення людей. З метою з’ясування причин події, що сталася, поліцейські попрямували туди.
19 червня 2017р.
Літній сезон відпусток розпочався. Однак, поки громадяни насолоджуються відпочинком та подорожами, злодії не дрімають. Поліція охорони Закарпаття застерігає жителів області подбати про безпеку свого житла та майна.
19 червня 2017р.
Вирує, гомонить у Полтаві місто. Спитаєте, яке може бути у місті місто? 17 червня Полтава прийняла всеукраїнську естафету соціального профорієнтаційного заходу "Місто професій".  
19 червня 2017р.
Працівники Управління поліції охорони у Вінницькій області взяли участь у заході «Майстерня професій», організованому для своїх вихованців дошкільним навчальним закладом №1 «Слов’яночка», що у м. Вінниці. Мета заходу - ознайомлення дітей з професіями, які вони зможуть обрати для себе у майбутньому. Поліцейські охорони залюбки долучилися до заходу.  
19 червня 2017р.
З 14 по 16 червня 2017 року на території спортивної бази «Колос», що у місті Вінниця, проходили відбіркові змагання з міні-футболу серед органів поліції охорони. Головна мета проведення заходу - залучення особового складу територіальних органів поліції охорони до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя та популяризація міні-футболу.
19 червня 2017р.
Сьогодні, 19 червня, генерал поліції третього рангу Сергій Будник поспілкувався із журналістом газети "Факти" Олександром Лещенком. Обговорили актуальні питання діяльності поліції охорони, і, зокрема, профілактику квартирних крадіжок та методи їх запобігання.