Головна - Новини

Новини

16 червня 2017р.
Квартирні крадіжки - тема, яка особливо хвилює громадян. Адже цей вид злочину один з найпоширеніших. Питання запобігання пограбуванням помешкань найбільш актуальним стає в період літніх відпусток.
16 червня 2017р.
У Хмельницькому близько 10 години вечора чергова пульту централізованого спостереження Управління поліції охорони Хмельницької області отримала сигнал про спрацювання тривожної кнопки в ресторані у мікрорайоні Виставка, який перебуває під охороною. На місце спрацювання тривожної сигналізації відразу було направлено наряд реагування поліцейських охорони.  
16 червня 2017р.
Поліцейські охорони Броварського району затримали грабіжника, який посеред ночі пограбував перехожу жінку.  
16 червня 2017р.
Близько третьої години ночі наряд реагування поліції охорони, патрулюючи вулиці міста, побачив загоряння у закладі громадського харчування.
16 червня 2017р.
15 червня, близько 17.00 години, групі реагування Краматорського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області надійшов сигнал про спрацювання засобів охоронно–пожежної сигналізації в торгівельному центрі, розташованому по вулиці Парковій у місті Краматорську.
16 червня 2017р.
Вчора начальник Департаменту поліції охорони став гостем редакції видання «Голос України».
16 червня 2017р.
15 червня близько другої години ночі під час патрулювання міста Марганець наряд реагування поліції охорони помітив підозрілого чоловіка, який намагався проникнути до транспортного засобу, розбивши автомобільне вікно.  
16 червня 2017р.
Працівники поліції охорони на «гарячому» затримали громадянина, який пошкодив та намагався поцупити телефонний кабель.  
16 червня 2017р.
У Київському районі міста чоловік намагався скоїти крадіжку речей з дому, в якому перебували господарі.