Головна - Новини

Новини

15 червня 2017р.
Близько восьмої години вечора, в одному із торгівельних закладів Рівного був затриманий чоловік, який намагався винести із торгового закладу товар, не оплативши його вартість на касі.
15 червня 2017р.
Забезпечення правопорядку в громадських місцях – одна із задач працівників поліції охорони. Майже кожного дня поліцейські стикаються з дрібною злочинністю, пов’язаною з аморальною поведінкою п'яниць.  
15 червня 2017р.
15 червня, о 00.45, група реагування Покровського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області від оператора пульту централізованого спостереження отримала сигнал про спрацювання засобів охоронно – пожежної сигналізації у кафе, що розташоване по вулиці Захисників України.
15 червня 2017р.
14 червня вже традиційно відзначають Всесвітній день донора крові — міжнародний день з травня 2005 року. Це день вияву вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров'я інших людей, здаючи свою кров.  
15 червня 2017р.
Днями у Кривому Розі поліцейські охорони несли службу в добовому наряді. Близько 16 години вони отримали від оперативного чергового повідомлення про спрацювання "тривожної" кнопки у магазині на вулиці Бикова, що у Саксаганському районі міста.  
15 червня 2017р.
15 червня близько першої години ночі до Управління поліції охорони в Дніпропетровській області надійшло повідомлення по лінії «102» про те, що у Павлограді на перехресті вулиць Свердлова та Дніпровка хтось демонтує телефонний кабель.
15 червня 2017р.
«Як захиститись від квартирної крадіжки під час відпустки?» - це та інші гострі питання роботи поліції охорони обговорював ведучий прямого ефіру програми «#ПолітикаUA» Вадим Перенчук з начальником Департаменту поліції охорони генералом поліції третього рангу Сергієм Будником.
15 червня 2017р.
За доброю традицією, учні Харківської ЗОШ I-III ступенів №68 під час літніх канікул завітали до батальйону поліції охорони. Юних гостей зустрічав особисто командир батальйону Олександр Сокольський.  
15 червня 2017р.
У Чорноморську чоловік трохи не загинув від рук свого знайомого.  
15 червня 2017р.
Станом на 1 червня 2017 року підрозділи поліції охорони встановили в громадських місцях на території усієї України 10379 систем «Термінового виклику поліції» - для оперативного реагування на злочини і правопорушення, підтримання необхідного рівня громадського порядку й безпеки.