Головна - Новини

Новини

13 червня 2017р.
Днями в приморському місті Скадовську за сприяння і участю керівництва Управління поліції охорони Херсону було проведено вiдкритий чемпiонат з самозахисту ICQ.
13 червня 2017р.
У закладі помітили відвідувача, який вирішив вийти за межі каси, сховавши у свої кармани товар. Не гаючи часу, працівники гіпермаркету звернулися до працівника поліції охорони, який цілодобово перебуває в торгівельному закладі.
13 червня 2017р.
Тривожна сигналізація сьогодні є найбільш дієвим засобом протидії злочинності. Кваліфіковані співробітники пульту централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області у цілодобовому режимі стежать за станом засобів тривожної сигналізації на охоронюваних об’єктах.  
13 червня 2017р.
Наряд групи затримання поліції охорони здійснював патрулювання вулиць міста Кропивницького, коли отримав повідомлення про викрадення у неповнолітнього велосипеду із застосуванням фізичної сили, а саме побиття та погроз ножем.
13 червня 2017р.
Голова Ради ветеранської організації Володимир Аніконов разом з ветеранами служби від імені керівництва і всього колективу поліції охорони Харківської області привітав Олександру Іванівну Максименко із Днем народження.  
13 червня 2017р.
У Сумах відзначили поліцейських, які затримували особливо небезпечного зловмисника. Тоді чоловік намагався висадити в повітря банкомат. Коли прибула поліція охорони, він влаштував перестрілку. Чим нагородили мужніх поліцейських, дивіться у відеосюжеті.
13 червня 2017р.
Днями, близько 8-ї години ранку, група реагування Бахмутського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області, що виконує функції з охорони об’єктів у місті Костянтинівка, отримала інформацію від чергового Костянтинівського відділу поліції ГУНП в Донецькій області про те, що по вулиці Нахімова правопорушник намагається проникнути до приватного будинку.
13 червня 2017р.
О третій годині ночі на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал «тривога». У продуктовій крамниці, яка перебуває під охороною, спрацювала сигналізація.
13 червня 2017р.
Правоохоронці, що прибули на спрацювання «тривожної кнопки», затримали 35-річного глухівчанина, котрий забрав з прилавку магазину скриньку з грошима, куди небайдужі громадяни жертвували кошти на лікування онкохворого.