Головна - Новини

Новини

12 червня 2017р.
У Хмельницькому поліцейські охорони «на гарячому» затримали 23-річного молодика, який посеред ночі проник до кафетерію. Чоловік не сподівався, що через три хвилини після спрацювання сигналізації, приїде наряд реагування поліції охорони.
12 червня 2017р.
Сьогодні, 12 червня, у Департамент поліції охорони завітали діти з дитячого центру розвитку та відпочинку. Екскурсію для них провів завідувач музею Департаменту Іван Цалко, який розповів про історію становлення служби, минуле і сьогодення поліції охорони.  
12 червня 2017р.
У Київському районі міста група осіб побила та пограбувала чоловіка. Одному з нападників не вдалося втекти, його затримали працівники поліції охорони.
12 червня 2017р.
Наряд поліції охорони в Кропивницькому, виїхавши на спрацювання «тривожної кнопки» у школі, затримав двох чоловіків, у яких виявили наркотичні речовини.
12 червня 2017р.
9 червня на базі стадіону в м. Бровари відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед підрозділів Управління поліції охорони в Київській області.
12 червня 2017р.
На крадіжку наважились двоє буковинців. Працівники Управління поліції охорони, прибувши на сигнал «Тривога», зловмисників затримали.
12 червня 2017р.
Наталія Гацанюк з жіночої команди Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва виборола срібло в особистому заліку з контраварійного керування автомобілем. Чоловіча команда Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві посіла четверте місце, жіноча – п`яте.