Головна - Новини

Новини

1 червня 2017р.
1 червня в Херсоні на площі біля обласного Музично-драматичного театру відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.  
1 червня 2017р.
Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за фактом хуліганських дій.  
1 червня 2017р.
З хорошим настроєм, повітряними кульками у рухах поліцейські охорони Закарпаття вітали дітвору з Днем Захисту дітей.  
1 червня 2017р.
День захисту дітей - це світле, сповнене дитячим сміхом і усмішками свято! Поздоровити та розділити приємні відчуття з дітками, яким особливо не вистачає душевного тепла, турботи і любові, до дитячого будинку «Сонечко» приїхали начальник Управління поліції охорони полковник поліції Сергій Рубанов та начальник Олександрівського міжрайонного відділу поліції охорони майор поліції Станіслав Войлов.  
1 червня 2017р.
У Навчально-науковому інституті №3 Національної академії внутрішніх справ, що на вулиці Колекторній, відбувся круглий стіл, під час якого було обговорено сучасний стан та перспективи реформування підрозділів Національної поліції. У заході взяв участь начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник.  
1 червня 2017р.
Сьогодні, 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей на площі перед столичним Палацом дітей та юнацтва відбувся фестиваль дитячої творчості "Діти+Літо". Долучилися до проведення заходу і поліцейські охорони.  
1 червня 2017р.
Сьогодні увесь світ відзначає свято Міжнародного дня захисту дітей. У цей день усі без винятку намагаються зробити добро для діток та показати всю свою любов до цих маленьких крихіток.  
1 червня 2017р.
До Рівненського парку сімейного відпочинку Skyup завітали працівники поліції охорони зі своїми дітлахами.  
1 червня 2017р.
Не змінюючи традиції, із хорошим настроєм, смачними та потрібними подарунками діток відвідали керівник поліції охорони Володимир Луньов, заступник керівника обласного главку Дмитро Ткачонок та очільник Управління захисту економіки в області ДЗЕ Національної поліції України Володимир Духно  
1 червня 2017р.
12 поспіль День захисту дітей співробітники Управління поліції охорони приїздять до Харківського обласного будинку дитини №3. Поліцейські запевняють – ці візити вже давно є не обов’язком, а покликом душі.