Головна - Новини

Новини

8 грудня 2017р.
7 грудня у Рівненському вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони відбулися змагання з плавання серед органів поліції охорони, на які до Рівного приїхали працівники поліції охорони з усіх областей України.  
8 грудня 2017р.
За ініціативи Департаменту поліції охорони, штатні психологи Управлінь проводять практичні заняття за участю поліцейських охорони у режимі вебінару. Ці заходи заплановані з метою формування позитивного настрою поліцейських під час несення служби та у побуті, а також запобігання розвитку психотравмуючих факторів, що можуть спричинити людські втрати.  
8 грудня 2017р.
Матеріально-технічну базу поліції охорони в Київській області поповнили чотирнадцять службових автомобілів марки «Renault Duster» та марки «DaewooSens», що будуть використовуватись групами швидкого реагування на території Київщини.
8 грудня 2017р.
У період зимових свят, коли тисячі громадян залишають свої домівки та їдуть відпочивати, зростає кількість квартирних крадіжок. Поліція охорони закликає жителів Житомирщини подбати про безпеку своїх осель та збереження майна.
8 грудня 2017р.
Поліцейський охорони, повертаючись близько 5-ї ранку зі службового відрядження, помітив поблизу одного з сусідніх будинків підозрілий автомобіль, в якому знаходилося два чоловіки. А поряд, за парканом, невідома особа, вчепившись у віконні грати, намагалась проникнути до помешкання.
8 грудня 2017р.
Поліцейські охорони затримали чоловіка, який наніс ножеві поранення сусідці.
8 грудня 2017р.
Під час з патрулювання вулиць міста Кропивницького наряд поліції охорони отримав повідомлення через інформаційно – телекомунікаційну підсистему «Цунамі» про здійснення крадіжки з приватних погребів, розташованих на прибудинковій території одного із районів міста.