Головна - Новини

Новини

7 грудня 2017р.
Вчора відбулася офіційна зустріч керівника Національної поліції Сергія Князєва з представниками федерації дзюдо Японії. Вони прибули для того, аби продемонструвати методи, які використовують в їхній країні для підготовки поліцейських.
7 грудня 2017р.
«Право в нашому житті» - під такою назвою пройшов турнір серед навчальних груп I та II курсу.
7 грудня 2017р.
7 грудня 2017 року у Виставковому комплексі Одеського морського вокзалу відкрилась виставка під назвою «Ювелірний салон». Хочеться зауважити, що поліція охорони Одещини вже 15 років охороняє ювелірні виставки, які проходять на Морвокзалі.
7 грудня 2017р.
В одному із магазинів смт. Попільня чоловік викрав цілий пакунок з продуктами харчування. За викликом працівників торгівельного закладу оперативно прибули поліцейські та затримали правопорушника.  
7 грудня 2017р.
Вчора працівники поліції охорони на «гарячому» затримали громадянина 1986 року народження, який на вулиці Петра Калнишевського заволодів апаратурою одного з провайдерів інтернет-зв’язку на загальну суму 2000 гривень.
7 грудня 2017р.
Поліцейські Управління поліції охорони та кінологічного центру ГУНП в Миколаївській області розповіли про специфіку своєї діяльності студентам Державного університету інфраструктури та технологій та вихованцям Миколаївського морського ліцею імені професора Александрова.
7 грудня 2017р.
5 та 6 грудня в Маріуполі відбувся відкритий турнір з міні-футболу, присвячений Дню Збройних сил України на Кубок миру від начальника поліції Донеччини генерала поліції третього рангу Миколи Семенишина.
7 грудня 2017р.
Днями поліцейські охорони Чернівецької області пройшли тренінг щодо вивчення інформаційно-телекомунікаційної системи «Цунамі» та вдосконалення алгоритму дій з іншими підрозділами Нацполіції, з якими вони діють в єдиній дислокації, в тому числі, реагуючи на повідомлення, які надходять на «102». І здобуті знання уже допомагають поліцейським охорони розкривати злочини та затримувати зловмисників.  
7 грудня 2017р.
Днями в Управлінні поліції охорони в Чернівецькій області відбувся тренінг щодо вивчення технічних можливостей інформаційно-телекомунікаційної системи Національної поліції «Цунамі» та вдосконалення алгоритму дій з територіальними органами ГУНП при реагуванні на повідомлення, які надходять на «102».  
7 грудня 2017р.
Група реагування поліції охорони затримала чоловіка, який вдерся до охоронюваного приміщення.