Головна - Новини

Новини

6 грудня 2017р.
Як діяти у разі виявлення небезпечного порушника? Який спецзасіб є найбільш ефективним у тому чи іншому випадку? Як швидко зорієнтуватися у стресовій ситуації? Окрім теорії, правоохоронці, серед яких поліцейські охорони, вдосконалюють свої навички і на практиці.  
6 грудня 2017р.
Оперативне реагування на спрацювання, тривожні сповіщення, виклики по лінії "102"- саме це стоїть в першу чергу перед працівниками поліції охорони.
6 грудня 2017р.
Пізно ввечері у місті Бровари двоє молодиків накинулись на чоловіка, який щойно вийшов з магазину, зірвали з шиї золотий ланцюжок, забрали у нього ключі від автівки, пляшку горілки і зникли на викраденому «VOLKSWAGEN Passat» у невідомому напрямку.  
6 грудня 2017р.
Поліція охорони – єдина державна охоронна структура, працівники якої мають право носити вогнепальну зброю. Те, що приватні охоронники, в яких на озброєнні лише пристрої для відстрілу гумовими набоями, безсилі перед озброєними нападниками, засвідчив трагічний випадок у місті Біла Церква Київської області.  
6 грудня 2017р.
6 грудня близько 3-ї години ночі на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надійшов сигнал про спрацювання сигналізації в охоронюваному магазині, який знаходиться у місті Коломия по вулиці Бандери.
6 грудня 2017р.
Для прийому, обробки та контролю відпрацювання звернень громадян у поліції охорони існує консультативно-інформаційний відділ Центру систем безпеки. Усі звернення надходять на багатоканальні номери, фіксуються та обробляються з допомогою технічних засобів у напівавтоматичному режимі. Це дає змогу в будь-який момент контролювати стан виконання заявки.  
6 грудня 2017р.
Працівники групи реагування Управління поліції охорони у Львівській області затримали зловмисника, який зламав вхідні двері аптеки та, побачивши встановлену сигналізацію, намагався зникнути. Але не врахував, що на снігу залишаються його сліди.
6 грудня 2017р.
Поліцейські охорони Закарпаття та Ужгородського районного відділку поліції завадили крадіжці 6-метрової водонапірної труби з території приватного домоволодіння.