Головна - Новини

Новини

5 грудня 2017р.
У ніч із 3 на 4 грудня, близько 2-ї години, патрульні отримали виклик про бійку на вулиці 600-річчя, що у мікрорайоні Вишенька. Зі слів заявника, біля одного з торгівельних центрів до нього з дружиною підійшли троє невідомих осіб у стані сп’яніння.  
5 грудня 2017р.
З метою реалізації громадянами конституційного права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду пропозицій, заяв і скарг, в Управлінні поліції охорони Київської області керівництвом проводиться особистий прийом громадян.
5 грудня 2017р.
З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів у Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат № 2 відбувся урочистий захід. Щоб підтримати вихованців та колектив спецшколи, на подію прийшло багато гостей, зокрема начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій Сергій Чеботар та засновниця благодійного фонду «Віва ла Віта» Юліана Руда-Маркізан.
5 грудня 2017р.
47-річний чоловік заволодів мобільним телефоном, гаманцем і паспортом жителя Бердянська та втік. Поліцейські охорони по «гарячих» слідах встановили особу зловмисника та повернули викрадене потерпілому.  
5 грудня 2017р.
Технічний прогрес не стоїть на місці. З кожним днем з’являється все більше технічних новинок. Управління поліції охорони у Львівській області, для більшої безпеки та зручності громадян використовує новітні системи безпеки. Працівниками поліції охорони в помешканнях, офісах, підприємствах та організаціях за 15 хвилин встановлюються найсучасніші сигналізації.
5 грудня 2017р.
Днями у Маріуполі сталося ДТП. Постраждала дівчина 15 років біля будівлі своєї школи. Водій автомобіля доставив її у лікарню, а сам спробував сховатися від правосуддя.
5 грудня 2017р.
36-річний мешканець міста Первомайськ намагався потрапити до кафе до своєї співмешканки, яка працювала в даному закладі. А коли його не впустили почав грубо себе поводити та порушувати громадський спокій.
5 грудня 2017р.
Двоє чоловіків пробралися на підприємство, що займається переробкою деревини у місті Свалява.  З собою прихопили візок. Завантажили туди дрова, які належали підприємству. Однак крадіжку завадили здійснити поліцейські охорони.
5 грудня 2017р.
Протягом двох діб наряд реагування поліції охорони двічі завадив зловмисникам довести свій злочинний замисел до кінця.  
5 грудня 2017р.
Сьогодні, 5 грудня, у місті Сєвєродонецьку на базі Управління поліції охорони в Луганській області було проведено оперативну нараду та спільні співробітниками ГУНП області навчання з організації взаємодії територіальних органів Нацполіції та підрозділів поліції охорони з питань вдосконалення системи комплексного використання сил і засобів при охороні публічної безпеки і порядку.