Головна - Новини

Новини

4 грудня 2017р.
«Ніколи не сумуй, сподівайся, борись і домагайся своїх життєвих цілей». Саме під таким гаслом живуть працюють і навчаються у Сумській спеціальній загальноосвітній школі діти з особливими потребами.
4 грудня 2017р.
В одному з ресторанів Одеси двоє чоловіків відкрито відібрали у відвідувача золотий ланцюжок.  
4 грудня 2017р.
Поліція охорони діє в єдиній системі Національної поліції України, безпосередньо будучи силовим підрозділом в структурі органів внутрішніх справ. Однією з найважливіших особливостей поліції охорони є оперативне реагування на спрацювання, тривожні сповіщення, виклики по лінії "102".  
4 грудня 2017р.
Про те, як захистити врожай від незаконних посягань, розповіли в ефірі програми "Актуальне інтерв'ю" на Подільському міському телебаченні заступник начальника Управління поліції охорони в Одеській області полковник поліції Костянтин Пучков та начальник Подільського міського відділення майор поліції Микола Басюк.  
4 грудня 2017р.
Нещодавно в Херсоні між перехожими сталася сутичка, що переросла в бійку під час якої один з учасників залишився без фаланги на пальці...
4 грудня 2017р.
Вкрасти ласощів на тисячу гривень ужгородкам завадили поліцейські охорони.  
4 грудня 2017р.
Подія трапилася у нічному закладі Бердичева. Таємне викрадення майна працівниці закладу скоїв 19-річний місцевий житель.  
4 грудня 2017р.
Елементарні засоби захисту автомобіля всім відомі, тож не варто ними нехтувати. Але, на думку правоохоронців, у багатьох випадках власники автотранспорту самі провокують злочинців: забувають зачинити вікно, залишають в салоні цінні речі, паркують машини у неналежних місцях. Проте надійний захист автотранспорту існує.  
4 грудня 2017р.
Минулими вихідними наряди поліції охорони Волинської області здійснили більше 80-ти виїздів на тривожні сповіщення систем сигналізації, відпрацювання інформації зі спецлінії «102», а також надали допомогу іншим патрульним екіпажам.
4 грудня 2017р.
Вночі 2 грудня наряд поліції охорони Кривого Рогу виїхав на спрацювання охоронної сигналізації у одному з дитячих магазинів Тернівського району міста.