Головна - Новини

Новини

29 грудня 2017р.
Часто у новорічно-різдвяні свята, коли люди їздять у гості до рідних, їхні домівки стають об`єктом інтересу злодіїв. Зима для зловмисників – «гарячий» сезон, тому кількість квартирних пограбувань у цю пору суттєво збільшується.
29 грудня 2017р.
28 грудня о 21.50 наряд групи реагування Бахмутського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецької області з дислокацією у місті Костянтинівка отримав повідомлення від чергового чергової частини Костянтинівського відділу поліції ГУНП області про те, що по бульвару Космонавтів відбулося пограбування громадянина В.
29 грудня 2017р.
Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків та веселого настрою.
29 грудня 2017р.
Шановні колеги, від імені колективу Департаменту поліції охорони та себе особисто сердечно вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
29 грудня 2017р.
Учора, близько 16.30, в одному з гіпермаркетів на вулиці Б.Хмельницького у Львові було викрито 33-річну мешканку Києва, яка викрала в торговому залі 220 "Кіндер-сюрпризів" на суму понад сім тисяч гривень. На місці дану громадянку затримав працівник поліції Управління поліції охорони у Львівській області.