Головна - Новини

Новини

28 грудня 2017р.
Кожен Новий рік усі діти чекають свята та неймовірних, новорічних сюрпризів. Діти з нашого підшефного закладу особливо чекають на це свято, тому що вони сподіваються, що в наступному році усі бажання напевно збудуться.
28 грудня 2017р.
Поліцейських охорони, як давніх друзів цього закладу, запросили на свято до дітей старшої групи.
28 грудня 2017р.
З новорічними побажаннями приїхали працівники Управління поліції охорони до своїх підшефних діток з обмеженими можливостями - закладу освіти І-ІІІ ступенів «Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр», що в Тернополі по вулиці Братів Бойчуків,6.
28 грудня 2017р.
Поліцейські охорони попередили поножовщину, яка могла статися в одному з ресторанів міста.
28 грудня 2017р.
Впродовж останніх днів в Івано-Франківську поліцейським охорони доводилось неодноразово виїжджати на «тривожні» спрацювання до магазинів міста. Так і цього разу працівник магазину натиснув кнопку термінового виклику поліції, коли помітив що чоловік намагається винести за межі каси неоплачений товар.
28 грудня 2017р.
Спіймати крадія «на гарячому» і завадити йому здійснити свої злочинні наміри до кінця вдалося завдяки спрацюванню засобів охоронної сигналізації та оперативному реагуванню на повідомлення працівників Управління поліції охорони в Чернівецькій області.
28 грудня 2017р.
Підозрілого чоловіка наряд поліції охорони помітив на світанку 27 грудня на одній з вулиць обласного центру. З`ясувалося, що 30-річний житомирянин, напідпитку, уже встиг пошкодити кілька вивісок торгових точок.
28 грудня 2017р.
Багато уваги приділяється взаємодії нарядів поліції охорони з іншими структурними підрозділами поліції. Відповідно до рішення оперативної наради Департаменту поліції охорони за участю Голови Національної поліції Сергія Князева, поліцейські охорони відтепер реагують не лише на повідомлення про спрацювання сигналізації з об’єктів, які перебувають під охороною, але й надають іншу практичну допомогу.
28 грудня 2017р.
Діти працівників поліції охорони з нетерпінням чекали на найулюбленіші новорічні свята. Ще б пак - в цьому році малечу очікувала таємнича країна Мольфарії та головна ялинка області.  
28 грудня 2017р.
Чимало івано-франківців у період різдвяних свят планують поїхати у відпустку або відправитися до родичів у село. А відсутність господарів вдома лише сприяє крадіям у їхніх злочинних намірах. Тому, аби не втратити своє майно та не зіпсувати різдвяного настрою, громадянам слід подбати про технічний захист свого помешкання.