Головна - Новини

Новини

20 грудня 2017р.
В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.
20 грудня 2017р.
У Білгород-Дністровську поліцейські охорони допомогли чоловіку врятувати майно від домушника.
20 грудня 2017р.
Урочисті заходи, з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС України та Національної поліції України поліцейські Закарпаття розпочали з хвилини мовчання. Пом’янули тих хто, на жаль, вже не зміг бути присутнім у залі, а також героїв, які загинули у зоні АТО.
20 грудня 2017р.
Минулого року Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підтримав пропозицію про встановлення 20 грудня Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України. Раніше на цю дату припадав День української міліції.
20 грудня 2017р.
У центрі міста жінка, повертаючись додому, залишилась без сумки, але завдяки поліцейським охорони крадена річ була повернута.
20 грудня 2017р.
Вихованців та педагогічний колектив Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Обдарованість» приїхав привітати начальник Управління поліції охорони в Миколаївській області підполковник поліції В'ячеслав Ципан.
20 грудня 2017р.
Вчора, 19 грудня, в День святого Миколая, працівники поліції охорони та Контактно-інформаційного відділу Центру систем безпеки поліції охорони, а також представники Київської міжрегіональної філії ДП "Український науково-дослідний інститут медицини транспорту" МОЗ України та Міжнародного благодійного фонду «Допомога постраждалим при ДТП» завітали до столичної Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» аби підняти діткам настрій та передати подарунки від св...
20 грудня 2017р.
Наряд реагування Бердянського міжрайонного відділу поліції охорони передав 30-річного затриманого та речовий доказ слідчо-оперативній групі.
20 грудня 2017р.
За ініціативою керівництва Управління поліції охорони в Донецькій області та підтримки представників місцевих спортивних закладів 18 грудня у спеціалізованому залі спортивного комплексу міста Маріуполь відбувся чемпіонат з баскетболу серед команд усіх підрозділів поліції охорони Донецькій області.
20 грудня 2017р.
У День святого Миколая представники Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві прийшли з привітаннями до дитячого будинку «Берізка».