Головна - Новини

Новини

19 грудня 2017р.
Сьогодні з дружніми привітаннями прийшли на свято до підшефних поліцейські охорони і представники відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони Херсонської області.
19 грудня 2017р.
З великим задоволенням та ще більшою цікавістю оглядала малеча атрибути поліцейського у музеї ГУНП Закарпаття. Саме звідси діти поліцейських охорони розпочали своє знайомство з професією батьків.
19 грудня 2017р.
Нещодавно в Маріуполі відбувся обласний турнір з баскетболу серед команд підрозділів поліції охорони Донецької області. Змагання проводилися за затвердженим регламентом на базі спортивного комплексу «Іллічівець». За першість змагалися 6 команд.
19 грудня 2017р.
«Кращий подарунок - життя!» - саме під таким гаслом в Одесі стартувала передноворічна донорська акція.  
19 грудня 2017р.
Заступник начальника поліції охорони в області Вячеслав Хлівняк завітав до підшефного Будинку дитини щоб привітати малечу з Днем святого Миколая та передав подарунок для потреб дітей головному лікарю Будинку дитини Петру Пастуху.
19 грудня 2017р.
Чарівний і довгоочікуваний дітлахами день – День Святого Миколая. Цього дня чекають і вихованці нашого підшефного притулку «Світанок». Поліцейські охорони Одещини відвідали у цей день  дитячий заклад.
19 грудня 2017р.
У Житомирі відбулась щорічна церемонія нагородження лауреатів конкурсу одного з регіональних мас-медіа, в основі якого було дистанційне опитування серед клієнтів та населення. За результатами інтернет-голосування у 2017 Управління поліції охорони в Житомирській області стало лідером в номінації «Охорона».
19 грудня 2017р.
17 грудня 2017 року відбулися змагання, за перемогу в яких боролися 54 представники із різних підрозділів Міністерства внутрішніх справ та Збройних сил України.  
19 грудня 2017р.
До Нового року та Різдвяних свят залишилися лічені дні. Для когось - це час відпочинку, а от квартирні крадії працюють, не покладаючи рук.
19 грудня 2017р.
Отримавши через «Цунамі» - центр управління нарядами поліції - повідомлення про те, що у Заводському районі міста Миколаєва невідомий викидає вугілля з вагонів залізничного потяга, наряд реагування поліції охорони негайно попрямував до вказаного місця. Протягом півгодини поліцейські затримали викрадача твердого палива.