Головна - Новини

Новини

18 грудня 2017р.
Нещодавно поліцейські охорони у Херсоні затримали правопорушника, який за кілька останніх днів, раз за разом попадався на дрібних крадіжках у супермаркетах різних районів міста.
18 грудня 2017р.
Напередодні, біля дев’ятої години ранку, наряд поліції охорони у місті Світловодську отримав повідомлення про спрацювання сигналізації цілісності телефонного кабелю ВАТ «Укртелеком» в підвалі багатоповерхівки, розташованої в одному із спальних районів міста.
18 грудня 2017р.
Вчора, близько одинадцятої години вечора, наряд реагування, рухаючись по вулиці Фонтанська дорога, помітив чоловіка, у якого в руках були автомобільне дзеркало та панель управління.
18 грудня 2017р.
Уже традиційно напередодні Дня святого Миколая працівники Управління поліції охорони в Івано-Франківській області спільно з профспілковим комітетом поліції та з іншими підрозділами поліції відвідали тих, хто найбільше очікує свята та потребує уваги і турботи – вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей.  
18 грудня 2017р.
Напередодні свята дня святого Миколая учні 2-го класу Житомирської гімназії №3 відвідали музей Управління поліції охорони, ознайомились з роботою поліцейських та отримали солодкі подарунки.
18 грудня 2017р.
У Малинівському районі міста поліцейські охорони на «гарячому» затримали 28-річного одесита, який скоїв крадіжку інтернет-кабелю.
18 грудня 2017р.
У торгівельних закладах Івано-Франківська цими днями поліцейські охорони затримували громадян за намагання винести неоплачений товар.
18 грудня 2017р.
17 грудня, о 14-й годині, на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області надійшов сигнал про спрацювання сигналізації з охоронюваного об’єкта, що знаходиться на вулиці Маршала Малиновського.
18 грудня 2017р.
Побачивши полум’я на газовій магістралі житлового будинку, правоохоронці негайно повідомили мешканців та викликали рятувальників.
18 грудня 2017р.
Учора 40-річний чоловік намагався викрасти кутку з магазину одягу, що у Львові по вулиці Стрийській, але був затриманий працівниками групи реагування Управління поліції охорони.