Головна - Новини

Новини

15 грудня 2017р.
З 1 грудня в Управлінні поліції охорони в Тернопільській області почали працювати відповідно до нових стандартів. Правоохоронці УПО разом з патрульною поліцією та групами швидкого реагування ГУНП забезпечують громадську безпеку та публічний порядок. Окрім виїзду на спрацювання гарячої кнопки та сигналізації на ввірених їм об'єктах, поліцейські охорони відтепер реагуватимуть та відпрацьовуватимуть сигнали по спецлінії "102".  
15 грудня 2017р.
Сьогодні, 15 грудня, в Управлінні поліції охорони в Житомирській області було проведено заняття з набуття умінь та навичок, необхідних для надання першої медичної допомоги. Заняття, ініційоване очільником підрозділу, провели для поліцейських охорони представники Товариства Червоного Хреста.  
15 грудня 2017р.
З метою визначення працівників для призначення на вищі посади в порядку просування по службі із числа найбільш досвідчених, професійно підготовлених та ініціативних поліцейських, які мають лідерський потенціал та організаторські здібності, було організовано та проведено психологічне дослідження у колективах та опитування поліцейських територіальних підрозділів поліції охорони Донецької області.  
15 грудня 2017р.
13 грудня у Чернівцях в приміщенні Медіа-центру «Belle Vue» відбулася презентація фонду, ціллю якого є здійснення благодійної діяльності та допомоги тим, хто її потребує.  
15 грудня 2017р.
У нічний час екіпаж наряду реагування Маріупольського відділу поліції охорони отримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження про спрацювання кнопки термінового виклику поліції.  
15 грудня 2017р.
Щоб уникнути крадіжок у магазинах, власники часто встановлюють камери спостереження, які допомагають вистежити крадіїв. Стала в нагоді така система і 33-річній власниці одного із торгових закладів у місті Долина, яка звернулася до поліції. На місце події негайно прибули працівники поліції охорони Івано-Франківської області.  
15 грудня 2017р.
Працівники Управління поліції охорони Львівської області підсумували результати службової та фінансово-господарської діяльності своїх підрозділів у листопаді 2017 року.  
15 грудня 2017р.
Зловмисника видала підозріла поведінка - щойно побачивши службовий автомобіль поліції, він намагався накивати п'ятами. Однак був оперативно затриманий працівниками спільного наряду поліції охорони та Слов’янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області.  
15 грудня 2017р.
Днями у ресторані у Білгород-Дністровському спрацювала кнопка «Термінового виклику поліції». Наряд реагування негайно виїхав на місце виклику, де до них звернувся адміністратор ресторану та повідомив, що невідомий чоловік здійснив крадіжку майна ресторану.  
15 грудня 2017р.
Близько 2 години ночі в одному із торгівельних закладів Запоріжжя було затримано жінку, яка намагалася винести із торгового закладу товар, не оплативши його вартість на касі.