Головна - Новини

Новини

14 грудня 2017р.
Сьогодні, 14 грудня, житомирські поліцейські охорони разом з представниками інших силових структур поклали квіти до меморіального пам’ятника «Жертвам Чорнобиля» та вшанували пам'ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  
14 грудня 2017р.
14 грудня в Україні традиційно вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. У поліції охорони Київської області особовий склад також зібрався, аби згадати загиблих героїв, які виявили високий патріотизм і ціною власного життя та здоров’я захистили людство від згубного впливу радіації.  
14 грудня 2017р.
Правоохоронці обговорили з учнями 10-х класів загальноосвітніх шкіл № 7 та № 11 не тільки питання прав людини, а й розповіли дітям про службу в поліції охорони.  
14 грудня 2017р.
Про спробу обікрасти ювелірну крамницю, що знаходиться в райцентрі на Ринковій площі, поліцейських Шумського відділення поліції повідомив диспетчер поліції охорони. Оперативно виїхавши на місце події, поліцейські не дали змоги зловмисникам довести злочин до кінця. Лиходії залишили крамницю ні з чим.  
14 грудня 2017р.
В Управлінні поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві відзначили учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
14 грудня 2017р.
Сьогодні вночі, о 02.44 годині, група реагування Бахмутського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області, яка несе службу у місті Костянтинівка, по лінії "102" отримала повідомлення про скоєння грабежу на вулиці Леваневського.  
14 грудня 2017р.
Сьогодні, 14 грудня, вся Україна вшановує учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
14 грудня 2017р.
Активна громадська позиція поєднала учнів, студентів, працівників поліції охорони та патрульної поліції Вінниці спільним науковим заходом, що відбувся у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони.
14 грудня 2017р.
В Управлінні поліції охорони Закарпаття знову запрацювала «чарівна скринька» Діда Морозенка. Всі бажаючі маленькі закарпатці можуть звернутися до казкового персонажа через свої листи.  
14 грудня 2017р.
На Площі Різні, що у Львові, у маршрутці пильні громадяни виявили чоловіка, який вкрав мобільний телефон у дівчини, та повідомили про це у поліцію.