Головна - Новини

Новини

11 грудня 2017р.
Перебуваючи на патрулюванні у Святогірську, наряд реагування Слов’янського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області затримав підозрілого перехожого. При перевірці з'ясувалося, що 47-річний житель міста Торецьк обґрунтовано підозрюється у скоєнні вбивства.  
11 грудня 2017р.
Уранці 9-го грудня у смертельній ДТП загинув 37-річний Микола Ващенко - старший сержант поліції, поліцейський взводу реагування №2 роти Управління поліції охорони в Житомирській області. 
11 грудня 2017р.
Вже півроку дівчину шукають рідні, а вона спокійно відпочиває в Одесі.
11 грудня 2017р.
Індивідуальна система супутникового стеження - GPS дає можливість визначення місцезнаходження об’єкта, як в даний момент, так і в ретроспективі. Історія маршрутів пересування відображається на електронних картах у вигляді маячків червоного кольору повторюючи шлях на місцевості.
11 грудня 2017р.
Близько 19.00 години на пульт централізованої охорони надійшов сигнал «Тривога» з одного з охоронюваних супермаркетів міста Івано-Франківськ. До об’єкту за лічені хвилини прибув наряд швидкого реагування поліції охорони.
11 грудня 2017р.
Ведуча прямого ефіру програми «Пряма відповідь» на телеканалі «Чернівці» Дар’я Товпіч цікавилася у керівника підрозділу способами захисту від квартирних злодіїв, основними функціями і перевагами поліцейської охорони, кадровою політикою, призначенням кнопок «Термінового виклику поліції», а також як вдається поліції охорони залишатися лідером з надання охоронних послуг.
11 грудня 2017р.
Загалом за добу наряди реагування поліції охорони здійснюють понад 2500 виїздів, реагуючи на спрацювання тривожної сигналізації з обєктів та помешкань громадян, які перебувають під охороною. Зокрема, щодоби поліцейські охорони в середньому здійснюють 140 виїздів, реагуючи на повідомлення по спецлінії «102».