Головна - Новини

Новини

9 листопада 2017р.
Зустрічі поліції охорони та підшефного закладу Департаменту поліції охорони – юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ - вже стали доброю традицією. Сьогодні ліцеїсти та поліцейські охорони знову зустрілися, але цього разу не під час офіційного заходу, а на спортивному майданчику.  
9 листопада 2017р.
Сьогодні вранці, 9 листопада, заступник начальника столичного Управління поліції охорони підполковник поліції Віктор Веклич став гостем ранкової програми «Новий день».  
9 листопада 2017р.
Сьогодні особовий склад Управління поліції охорони в Закарпатській області - це більше 300 осіб, які забезпечують охорону об’єктів по всій області від Чопу до Рахова.  
9 листопада 2017р.
Ввечері 9 листопада група молодиків на вулиці Прорізній забігли в ресторан-караоке та у холі приміщення кинули фаєри і димові шашки. Внаслідок інциденту ніхто із персоналу та відвідувачів не постраждав.  
9 листопада 2017р.
Дівчина вирішила себе побавити смачненьким, але платити за смаколики їй не хотілось.
9 листопада 2017р.
Поцупивши дрібні речі, зловмисники сподіваються вийти з торговельних закладів непоміченими, однак уважні поліцейські охорони зупиняють зазіхання на чужу власність.  
9 листопада 2017р.
В Управлінні поліції охорони в Херсонській області пройшло перше з циклу запланованих занять, на якому співробітників поліції охорони навчали взаємодії з іншими поліцейськими підрозділами.
9 листопада 2017р.
Під час проведення патрулювання наряд реагування поліцейських охорони Уманського міжрайонного відділу поліції охорони, дислокований у місті Жашків, спільно з працівниками Жашківського відділення поліції виявив злочинця, який перебував у розшуку.