Головна - Новини

Новини

7 листопада 2017р.
Безпека, збереження майна та спокій громадян є одними із пріоритетних завдань поліції охорони. Тож, аби громадяни мали можливість негайно викликати на допомогу правоохоронців, у місцях з великим трафіком людей встановлюються «тривожні» кнопки.  
7 листопада 2017р.
Враховуючи переведення особового складу Національної поліції на посилений варіант несення служби, з метою забезпечення якісної охорони громадського порядку на вулицях міст Донецької області, у вихідні в підрозділах було проведено загальний гарнізонний інструктаж за участю усіх структурних служб поліції.
7 листопада 2017р.
Вчора, 6 листопада, в Інтернет-мережі з’явилася інформація про пограбування магазину хутра в місті Мукачеві. Троє невідомих серед ночі винесли шуб на велику суму грошей, при чому знадобилося для цього крадіям всього 45 секунд. Дійсно, подія мала місце, однак вказана ЗМІ інформація про те, що пограбований магазин перебував під охороною Управління поліції охорони в Закарпатській області не відповідає дійсності.  
7 листопада 2017р.
У період з 5 листопада до 5 грудня поточного року на території Донецької області розпочався практичний етап операції „Зброя та вибухівка”, у якому беруть участь усі служби та підрозділі Національної поліції.
7 листопада 2017р.
Злодійському наміру лучанина скуштувати дармового коньяку завадила система відеоспостереження та швидкий приїзд групи реагування поліції охорони.  
7 листопада 2017р.
Днями у Івано-Франківську поліцейські охорони на «гарячому» затримали двох осіб, які намагалися заплатити за придбаний товар значно меншу вартість. Завадили скоєнню крадіжки працівники поліції охорони.
7 листопада 2017р.
Днями один з рівненських супермаркетів намагались покинути разом з візком для продуктів, але зловмисника зупинили працівники поліції охорони.  
7 листопада 2017р.
Навіть перебуваючи у відпустці, поліцейський охорони з Кременчука, що на Полтавщині, не зміг бути байдужим до скоєння крадіжки.  
7 листопада 2017р.
В Одесі з метою запобігання і протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері тривають профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». Так, днями наряди реагування поліції охорони затримали громадян, які незаконно перебувають на території України.