Головна - Новини

Новини

30 листопада 2017р.
Під час патрулювання у Заводському районі Запоріжжя поліцейські охорони затримали підозрілого чоловіка. Як з`ясувалося, у того була тротилова шашка у кишені.
30 листопада 2017р.
Напередодні відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні та в рамках проведення Декади зайнятості людей з інвалідністю працівники Управління поліції охорони в області завітали до учнів Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №4.
30 листопада 2017р.
Для запобігання вуличній злочинності та захисту громадян від протиправних посягань у громадських місцях працівниками поліції охорони Львівщини встановлено 578 систем термінового виклику поліції.
30 листопада 2017р.
Крадіжки з супермаркетів нині не рідкість. Певна категорія громадян «спеціалізується» на таких злочинах, не дивлячись на те, що за обстановкою в супермаркетах пильно слідкує охорона та камери відеоспостереження. Про злодіїв охоронці оперативно повідомляють в поліцію, яка й затримує їх, як мовиться, «на гарячому». Непоодинокими є крадіжки із крамниць і в місті Житомирі.
30 листопада 2017р.
На пульт централізованого спостереження Криворізького міського відділу поліції охорони надійшов сигнал про спрацювання «тривожної» кнопки в одному із кафе в Покровському районі міста Кривий Ріг.
30 листопада 2017р.
Днями, близько 12-ї години дня, на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал про спрацювання «тривожної» кнопки з торгівельного закладу, який розташований на одній із вулиць Івано-Франківська. З`ясувалося, що йдеться про крадіжку товарів.