Головна - Новини

Новини

3 листопада 2017р.
2 листопада у стінах Управління поліції охорони Полтавщини працівники вибухотехнічного відділу Головного управління Національної поліції Полтавщини провели заняття на тему «Дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів та речовин».  
3 листопада 2017р.
Нарада з питань підведення підсумків службової та фінансово-господарської діяльності органів поліції охорони за дев’ять місяців 2017 року відбулася за участі Голови Національної поліції України Сергія Князєва.
3 листопада 2017р.
В Ізмаїлі чоловік заради своєї втіхи скоїв безглуздий і необдуманий вчинок, за який тепер понесе відповідальність.  
3 листопада 2017р.
"Виросту та буду працювати в поліції охорони!" Саме під таким гаслом проводився конкурс дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності служби охорони. Переможців було визначено 18 жовтня. А вже сьогодні, 3 листопада, заслужені подарунки вирушили з Департаменту поліції охорони до своїх маленьких власників.
3 листопада 2017р.
Сучасна молодь може бути настільки жорстокою, що здатна вчинити злочин заради звичайного мобільного телефону, не думаючи про наслідки.  
3 листопада 2017р.
"Виросту та буду працювати в поліції охорони!" Саме під таким гаслом проводився конкурс дитячої творчості на кращий малюнок з тематики діяльності служби охорони. Переможців було визначено 18 жовтня.