Головна - Новини

Новини

28 листопада 2017р.
Сьогодні, 28-го листопада, у Вінниці близько 2-ї години ночі патрульні поліцейські отримали виклик про незаконне заволодіння автомобілем на вулиці Брацлавській. Поліцейські швидко відреагували і вже за кілька хвилин прибули на місце події.  
28 листопада 2017р.
Встановлено, що до скоєння правопорушення причетні двоє мешканців Дрогобича віком 14 та 15 років.  
28 листопада 2017р.
Працівників Управління поліції охорони у Львівській області ознайомили з принципами роботи системи «ЦУНамі». Щоб показати як працює система, до Управління завітав командир роти №1 батальйону №1 Управління патрульної поліції міста Львова лейтенант поліції Віталій Берчак.  
28 листопада 2017р.
Щорічно в Україні проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти гендерного насильства". На Прикарпатті вона стартувала 25 листопада - в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Своєю щоденною працею поліцейські охорони також долучаються до боротьби з домашнім насильством, адже нерідко припиняють його при виконанні службових обов'язків.  
28 листопада 2017р.
Завдяки спрацюванню охоронної сигналізації та професійним діям поліцейських охорони правопорушника швидко затримали.
28 листопада 2017р.
16 листопада в одному з харківських торгово-розважальних центрів неадекватний водій на автомобілі протаранив вхідні двері та їздив залою. На щастя, транспортний засіб вдалось зупинити і ніхто не постраждав. Подія, м’яко кажучи, нетривіальна, тому кореспондент телеканалу «ICTV» звернулась до поліцейських охорони Харкова з питанням – як же діяти у такій ситуації?  
28 листопада 2017р.
Можливості сучасних технічних приладів, які використовуються при встановленні комплексу охоронно-пожежної сигналізації поліцією охорони, є досить широкими.