Головна - Новини

Новини

24 листопада 2017р.
Сьогодні, 24 листопада, у Рівному відбулося офіційне представлення нового керівника Управління поліції охорони в Рівненській області - полковника поліції Михайла Кононенка. Нового начальника особовому складу представив його попередник - полковник поліції Олександр Гаврилюк, який наразі очолює Департамент поліції охорони.  
24 листопада 2017р.
Дії правопорушниці вчасно помітив охоронець супермаркету та натиснув кнопку термінового виклику поліції.
24 листопада 2017р.
Під час перевірки причетності 32-річного житомирянина, якого затримали на місці крадіжки, до інших правопорушень, з’ясувалось, що залишення цілих будинків і навіть мікрорайонів міста без зв’язку – його рук справа. Наразі слідчі встановили його причетність до понад трьох десятків крадіжок кабелів у м. Житомирі.  
24 листопада 2017р.
21 листопада 2017 року у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони відбулася зустріч студентів 3-го курсу училища та представників Донецького національного університету - кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри цивільного права та процесу Оленою Антонюк та кандидатом юридичних наук Романом Мовчаном.  
24 листопада 2017р.
На Житомирщині пізно ввечері правоохоронцями було затримано чоловіка з пакетом імовірно наркотичної речовини зеленого кольору.
24 листопада 2017р.
Після побиття зловмисник забрав у водія відеореєстратор та втік. Завдяки оперативному реагуванню правоохоронців, зловмисника затримали за лічені хвилини.  
24 листопада 2017р.
Біля третьої години ночі наряд поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання сигналізації цілісності повітряної лінії телефонного кабелю ВАТ «Укртелеком», розташованої на околиці селища Підгайці.