Головна - Новини

Новини

22 листопада 2017р.
У рамках проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», правоохоронці Дніпропетровської області відпрацьовують територію з метою виявлення порушників правил перебування в Україні, нелегальних мігрантів та інших іноземців, які не мають підстав для подальшого перебування в Україні.  
22 листопада 2017р.
Двох чоловіків та одну жінку затримали працівники батальйону поліції охорони за обґрунтованими підозрами у зберіганні та вживанні наркотичних засобів. 31-річні молодики та 29-річна панянка готували наркотичну суміш.  
22 листопада 2017р.
Уже майже три роки поліція охорони продовжує започатковану у лютому 2016 року роботу з працевлаштування в поліції охорони демобілізованих учасників антитерористичної операції, серед яких - бійці, які були поранені та мають інвалідність.  
22 листопада 2017р.
Для оперативного реагування на злочини і правопорушення, підтримання необхідного рівня громадського порядку й безпеки на території усієї України підрозділи поліції охорони станом на 1 листопада 2017 року встановили в громадських місцях 10806 систем «Термінового виклику поліції».  
22 листопада 2017р.
Останнім часом в Одесі почастішали безглузді крадіжки у магазинах. На що тільки люди не йдуть, щоб отримати будь-яку річ задарма.  
22 листопада 2017р.
Тривожна сигналізація сьогодні є найбільш дієвим засобом протидії злочинності. Кваліфіковані співробітники пульту централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області у цілодобовому режимі стежать за станом засобів тривожної сигналізації на охоронюваних об’єктах.  
22 листопада 2017р.
У місті Сміла, що на Черкащині, засоби сигналізації поліції охорони вберегли аптеку від крадіжки.  
22 листопада 2017р.
Спільні оперативно-тактичні навчання відбулися за участю особового складу Управління поліції охорони, Новоселицького та Хотинського відділень поліції ГУНП в Чернівецькій області.  
22 листопада 2017р.
3 листопада під час робочої наради з підведення підсумків службової діяльності поліції охорони за 9 місяців Голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив про новації у роботі підрозділів поліції охорони. Однією з новацій є те, що відтепер наряди підрозділів поліції охорони реагуватимуть на повідомлення, що надходять службі «102».