Головна - Новини

Новини

16 листопада 2017р.
Щодня, охороняючи майно громадян від злочинних посягань, правоохоронці не залишаються осторонь і від допомоги тим, чиє одужання і навіть життя залежить від вчасно проведеного переливання крові. Ряд співробітників вже не вперше беруть участь у подібній акції.
16 листопада 2017р.
Наряд поліції охорони затримав громадянина іншої держави, який за допомогою код-грабера відкрив автомобіль та викрав речі господаря.
16 листопада 2017р.
Звільнившись з магазину, через деякий час жінка вирішила обікрасти його. Злодійку не зупинила навіть охоронна сигналізація, встановлена на об'єкті.
16 листопада 2017р.
З метою забезпечення прозорого добору та просування по службі поліцейських, об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції та керуючись законом України «Про Національну поліцію», 14 листопада 2017 року в Управлінні поліції охорони в Житомирській області відбулось чергове засідання поліцейської комісії.
16 листопада 2017р.
Близько 20.00 години на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надійшов сигнал «Тривога» з однієї із охоронюваних АЗС. До об’єкту за лічені хвилини прибув наряд швидкого реагування поліцейських охорони.
16 листопада 2017р.
До дітей з онкологічними захворюваннями начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області Сергій Чеботар завітав разом із засновницею благодійного фонду «Віва ла Віта» Юліаною Рудою-Маркізан. Метою такого візиту є підтримка дітей і їх батьків у боротьбі з важкою хворобою.
16 листопада 2017р.
На пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони надійшов «тривожний» сигнал із магазину, що по вулиці Княгині Ольги. До охоронюваного об’єкту прибув наряд взводу реагування батальйону поліції охорони.