Головна - Новини

Новини

15 листопада 2017р.
Затримати зловмисника на «гарячому» вдалося завдяки встановленій у підвалі будинку сигналізації та оперативності чергового наряду бійців поліції охорони. Нині чоловіка перевіряють на причетність до інших подібних фактів в обласному центрі.  
15 листопада 2017р.
Квартирні крадіжки сьогодні складають значну частину із загальної кількості зареєстрованих майнових злочинів. Щодня на території Харкова та області від дій "домушників" страждає чимало громадян. Тільки за минулу добу скоєно 13 крадіжок із квартир та домоволодінь. Житло, що залишається без нагляду господаря, стає бажаною здобиччю для злочинців.  
15 листопада 2017р.
У зв’язку з виходом на пенсію підполковника поліції Андрія Глинського, який обіймав посаду начальника Мукачівського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Закарпатській області, у підрозділі призначено нового керівника - капітана поліції Василя Тимощука.  
15 листопада 2017р.
Невдалою виявилася спроба франківчанки непомітно обманути працівників магазину. Завадили скоєнню злочину працівники поліції охорони.  
15 листопада 2017р.
Останніми роками в Україні суттєво збільшилась кількість крадіжок. Поширені крадіжки в магазинах, супермаркетах та інших торгових закладах. Ризик втратити майно має кожен власник магазину, незалежно від групи товарів та місця розташування.
15 листопада 2017р.
Уважність поліцейських охорони допомагає не лише попереджувати крадіжки, а й розкривати їх. Неймовірна історія трапилась нещодавно в Рівному.
15 листопада 2017р.
У Луцьку поліцейські охорони затримали 23-річну жінку, яка намагалася винести з супермаркету велику кількість жувальних гумок та шматок м'яса.  
15 листопада 2017р.
14 листопада поліцейські Житомирщини долучилися до проведення заходів до Дня толерантності під назвою «Арт-терапія до толерантності. Терпимість». На зустрічі, ініційовані міським Управлінням культури, проведені у міському Домі української культури, були запрошені діти із родин, що переїхали зі Сходу України.