Головна - Новини

Новини

14 листопада 2017р.
Успішність спільних дій зі структурами МВС у системі єдиної дислокації підтверджують поліцейські охорони.
14 листопада 2017р.
Поліцейські охорони затримали зловмисника прямо на місці злочину - у підвалі багатоповерхівки. Цікаво, що злодій зрізав кабель у будинку, жителем якого є сам.  
14 листопада 2017р.
У Кагарлику, що на Київщині, невідомі чоловіки заволоділи грошима перехожого, після чого вирвали з рук його подруги сумку, в якій знаходилися мобільний телефон та 800 гривень. Місцевим поліцейським охорони вдалося за короткий час встановити місцезнаходження грабіжників та затримати їх.  
14 листопада 2017р.
Завдяки кнопці "Термінового виклику поліції", поліцейські охорони "гарячим слідом" затримали крадія мобільного телефону.  
14 листопада 2017р.
Управління поліції охорони в Чернівецькій області надає громадянам широкий спектр послуг технічної охорони, а їхня якість залежить від спеціалістів, які мають високий професійний рівень. Тому, аби залучити молодих, перспективних, енергійних та ініціативних фахівців, поліцейські охорони Буковини завітали до Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.  
14 листопада 2017р.
Зловмисник не очікував, що хтось може нагодитися в той час, коли він «хазяйнуватиме» у чужій квартирі.
14 листопада 2017р.
Близько 16 години в одному із торгівельних закладів Івано-Франківська була затримана жінка, яка намагалася винести із торгового закладу товар, не оплативши його вартість на касі.  
14 листопада 2017р.
Днями на Луганщині поліцейські охорони спільно з працівниками відділу поліції ГУНП затримали жителя Сєвередонецька, у якого виявили боєприпаси.  
14 листопада 2017р.
Серед сотень претендентів обрали переможців дитячого конкурсу малюнків, що пройшов під гаслом «Виросту та буду працювати в поліції охорони». Серед переможців, зайнявши почесне третє місце, переміг 13-річний Артем Домбров з міста Дубно.
14 листопада 2017р.
Працівники Управління поліції охорони Миколаївщини взяли участь у черговому етапі змагань XVIII обласної спартакіади працівників засобів масової інформації з кульової стрільби, які проходили в стрілецькому тирі «Динамо».