Головна - Новини

Новини

10 листопада 2017р.
Працівники поліції охорони вилучили предмет, схожий на гранату «Ф-1», який намагався продати 37-річний місцевий мешканець. Граната знаходилась у розібраному стані.
10 листопада 2017р.
10 листопада в обласному Управлінні поліції охорони пройшли навчання особового складу за сучасними методиками отримання та реагування на виклики про події та правопорушення. Планується, що вже до кінця листопада в області наряди УПО працюватимуть у системі єдиного центру «102».
10 листопада 2017р.
За доброю традицією підрозділи поліції охорони проводять конкурси дитячої творчості на кращий малюнок, основна тематика якого - діяльність служби охорони. Цьогорічне змагання юних художників пройшло під гаслом «Виросту та буду працювати в поліції охорони!».
10 листопада 2017р.
У четвер, 9 листопада, працівники Управління поліції охорони взяли участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності.
10 листопада 2017р.
Близько 03.00 години ночі наряд поліції охорони у місті Кропивницький отримав повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації з приміщення ювелірного магазину, розташованого у центрі міста.
10 листопада 2017р.
Управління поліції охорони у Львівській області приймає під охорону усі об’єкти підприємницької діяльності (магазини, заклади громадського харчування, побуту тощо) з метою безпеки персоналу, відвідувачів та забезпечення охорони майна у місті Винники. Там вже працює наряд групи реагування. Винники — місто-супутник Львова.
10 листопада 2017р.
9 листопада о 17 годині працівники наряду реагування Слов’янського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області з дислокацією у місті Святогірську здійснювали звичайне патрулювання - в ході оперативно-профілактичних заходів відпрацьовували територію залізничного вокзалу.  
10 листопада 2017р.
Реалізація операції "Зброя та вибухівка", яка триватиме з 5 листопада до 5 грудня на території Херсонської області, проходить практичний етап, у якому беруть участь усі служби та підрозділи Національної поліції. Днями поліцейські охорони області до приїзду спеціалістів охороняли земельну ділянку, на якій виявили чотири ручні гранати.  
10 листопада 2017р.
Завдяки спільним професійним діям працівників Смілянського міжрайонного відділу (з дислокацією в м. Городище) Управління поліції охорони в Черкаській області та Городищенського відділення поліції ГУНП в Черкаській області вдалося затримати злодіїв, які намагались втекти з місця скоєння крадіжки.
10 листопада 2017р.
9 листопада, в День української писемності та мови, працівники Управління відвідали літературний музей, який вже довгий час охороняється поліцією охорони. Познайомились з науковими співробітниками музею, які є авторами книг та статей про письменників-житомирян і тих літераторів та культурних діячів, життя яких пов’язане з Житомиром.