Головна - Новини

Новини

1 листопада 2017р.
З цієї нагоди відбулися урочистості в приміщенні Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П.Куліша.
1 листопада 2017р.
У ці дні пройшли урочисті заходи, присвячені 65-річному ювілею з дня створення служби охорони.
1 листопада 2017р.
Днями до Криворізького міського відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області надійшло повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації з приміщення житлово – комунальної організації, що розташована в районі Соцміста.
1 листопада 2017р.
Трагічно загиблих при виконанні службових обов`язків Михайла Соколенка та Ігоря Кудерю вшанували покладанням квітів до Меморіалу їх пам’яті та хвилиною мовчання поліцейські охорони Дніпропетровщини.
1 листопада 2017р.
30 жовтня у приміщенні актового залу Краматорського міського відділу Нацполіції відбулися урочисті заходи, присвячені відзначенню 65-ї річниці з Дня створення поліції охорони в системі органів внутрішніх справ.
1 листопада 2017р.
Вчора, о 20 годині 48 хвилині, на головний пункт централізованого спостереження центру технічної охорони при Управлінні поліції охорони в Херсонській області надійшов сигнал про спрацювання засобів охоронної сигналізації з приватного будинку, що у Дніпровському районі міста.
1 листопада 2017р.
У приймальній Управління поліції охорони Закарпаття виставка малюнків. На столах - експозиції технічних засобів, а в конференц-залі – людно. Тут зібралися працівники УПО і запрошені гості, адже поліція охорони відсвяткувала своє 65-річчя!