Головна - Новини

Новини

5 жовтня 2017р.
- Жінка зайшла до магазину, побачила, що я занята, тож вирішила прихопити непомітно дві пляшки пива та піти. Однак, я зробила відвідувачці зауваження. Пиво вона повернула. Та через кілька хвилин, у магазин, зайшов чоловік з ножем, мовляв «Чому ти мою жінку образила?»…, - таку історію розповіла продавчиня одного з магазинів поліцейським охорони Закарпаття, які приїхали на спрацювання «тривожної кнопки». Інцидент трапився близько 18.00 в одному із магазинів міста ...
5 жовтня 2017р.
Третього жовтня близько 21-ї години поліція охорони під час виїзду на спрацювання охоронної сигналізації у одному із місцевих торгівельних центрів міста затримала особу, яка перебуває у розшуку.  
5 жовтня 2017р.
Керівництво Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Департаменту поліції охорони постійно звертає увагу на необхідність працевлаштування на службу учасників антитерористичної операції в Донецькому регіоні та проведення з ними відповідної психопрофілактичної роботи з подолання психотравмуючих факторів та наслідків стресових ситуацій.  
5 жовтня 2017р.
Наряд реагування Смілянського міськрайвідділу поліції охорони спільно з працівниками Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області під час проведення профілактичних заходів, спрямованих на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, виявили 30 електродетонаторів.  
5 жовтня 2017р.
Протиправні дії зловмисників, які крадуть каналізаційні люки, загрожують життю та безпеці громадян, адже дуже часто відкритими залишаються колодязі на тротуарах, пішохідних доріжках та дитячих майданчиках. Цього разу люк, на який спокусився крадій, знаходився біля дитячого оздоровчого табору на вулиці Нічіка, що у місті Скадовську.